Sokół Łańcut

Pogoń bez happy endu. WKK przegrywa z Sokołem
0

Zawodnikom WKK Wrocław nie udało się zatrzymać rywali, ale z pewnością ich postraszyli. Sporo własnych błędów, nietrafione rzuty i nerwowa końcówka przyczyniły się do tego, że ostatecznie przegrali z Rawlplug Sokołem Łańcut 78:84.

2019-10-28 01:59 Autor: red
WKK podejmuje silnego rywala z Łańcuta [ZAPOWIEDŹ]
0

WKK Wrocław wraca po pauzie, a na drodze staje Rawlplug Sokół Łańcut, czyli rywal z najwyżej półki. Jak wrocławianie poradzą sobie z zespołem, który do tej pory jeszcze nie przegrał, sympatycy koszykówki przekonają się już w sobotę. Początek spotkania o godzinie 18 w WKK Sport Center przy ulicy Czajczej.

2019-10-26 10:40 Autor: red
Pełna dominacja FutureNet Śląska. Wrocławianie zmiażdżyli rywali w meczu na szczycie [RELACJA]
1

Nieprawdopodobny pokaz siły FutureNet Śląska. Każdy, kto liczył za zacięty mecz pierwszej z drugą drużyną w ligowej tabeli, srogo się zawiódł. Wrocławianie nie dali rywalom absolutnie żadnych szans, a wygrana różnicą 34 "oczek" wydaje się najmniejszym wymiarem kary dla Sokoła.

2019-04-01 09:25 Autor: Artur Gołdyn
FutureNet Śląsk - Sokół Łańcut. Hit na zakończenie rundy zasadniczej [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę (31 marca) w ostatniej kolejce I Ligi Koszykarzy zmierzą się ze sobą zespoły FutureNet Śląska Wrocław oraz Rawlplug Sokoła Łańcut. Stawką tego spotkania jest pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego, co wiąże się z przewagą własnego parkietu w ewentualnym finale play-off.

2019-03-31 13:19 Autor: Artur Gołdyn
Wysoki lot Sokoła. WKK rozgromiony w Łańcucie
0

Gdyby mecz koszykówki trwał 20 minut, wrocławianie mogliby wracać z dalekiego wyjazdu z Łańcuta z podniesionymi głowami, bo po dwóch kwartach przegrywali z faworyzowanym Sokołem tylko różnicą pięciu "oczek". Niestety, po zmianie stron gospodarze wrzucili wyższy bieg i kompletnie "odjechali" koszykarzom WKK, ostatecznie zwyciężając 94:60.

2019-03-03 23:16 Autor: prochu
FutureNet Śląsk minimalnie przegrywa w meczu na szczycie [RELACJA]
0

Po niespełna 11 minutach w Łańcucie koszykarze FutureNet Śląska Wrocław przegrywali już różnicą 23 punktów (11:34). Podopieczni Radosława Hyżego w końcu wrócili na właściwe tory i stopniowo zmniejszali przewagę Sokoła, aż w czwartej kwarcie doprowadzili do remisu. Niestety, w zaciętej końcówce lepsi byli miejscowy, którzy ostatecznie wygrali 82:79.

2018-12-23 13:03 Autor: prochu
Mecz na szczycie 1. ligi w Łancucie. FutureNet Śląsk gra z Rawlplug Sokołem [ZAPOWIEDŹ]
0

Trudne zadanie w ostatniej kolejce w 2018 roku czeka koszykarzy FutureNet Śląska Wrocław. Podopieczni Radosława Hyżego w przedświątecznym hicie zmierzą się na wyjeździe z Rawlplug Sokołem Łańcut i będzie to starcie lidera z wiceliderem.

2018-12-22 11:30 Autor: prochu
Świetny mecz WKK! Wrocławianie zatrzymali Sokoła Łańcut
0

WKK Wrocław nadal pozostanie niepokonany na własnym parkiecie. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Niedbalskiego w meczu na szczycie pokonali Rawlplug Sokoła Łańcut 93:90. Najwięcej punktów dla wrocławian rzucił Michał Jędrzejewski.

2018-11-25 23:46 Autor: prochu
Sokół odleciał w drugiej połowie. Śląsk wysoko przegrywa ważny mecz [RELACJA]
0

Koszykarze Śląska Wrocław znacznie skomplikowali swoją sytuację w tabeli i zmniejszyli szanse na awans do fazy play-off. W sobotę podopieczni Radosława Hyżego świetnie sobie radzili w starciu z Sokołem Łańcut, ale tylko w pierwszej połowie, po której prowadzili 39:29. Po zmianie stron przyjezdni wrzucili wyższy bieg i najpierw zniwelowali straty, a potem zbudowali solidną przewagę. Ostatecznie Śląsk przegrał 65:85.

2018-03-25 11:45 Autor: prochu
Zatrzymać Sokoła. Ostatni domowy mecz WKS-u w rundzie zasadniczej [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed zawodnikami Śląska ostatni mecz na własnym parkiecie w sezonie zasadniczym. By wrócić do hali AWF-u na play-offy, wrocławianie muszą wygrać dwa ostatnie spotkania. Pierwsze z nich - z Sokołem Łańcut - już w sobotę, 24 marca. Początek meczu o godzinie 19.

2018-03-23 17:00 Autor: prochu