Młody zawodnik dalej w WKK. Łukasz Uberna z kontraktem
0

W składzie obok doświadczonych graczy nie może także zabraknąć młodszych zawodników, którzy w minionym sezonie mieli szansę na zebranie kolejnych lekcji. Przedstawianie tej części zespołu WKK rozpoczyna od Łukasza Uberny.

2019-07-30 13:34 Autor: prochu
Viteslav Lavicka po meczu z Piastem: Wszyscy cierpieliśmy w pierwszej połowie
0

Śląsk Wrocław po świetnej końcówce pokonał Piasta Gliwice 2:1 w spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy. - Brakowało nam ruchu do połki, ale przez cały mecz wspieraliśmy się nawzajem. To ogromnie ważne, że walczyliśmy do ostatniej minuty - podreśla trener WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-30 10:21 Autor: prochu
7. dzień wyścigowy na Partynicach - Vertigo Summer Jazz Festival [ZDJĘCIA]
0

W ostatnią niedzielę lipca odbył się 7. dzień wyścigowy na wrocławskich Partynicach. Oprócz wyścigów konnych, imprezę urozmaicił koncert jazzowy w ramach cyklu Vertigo Summer Jazz Festiwal, a nie zabrakło także pokazów mody.

2019-07-30 09:21 Autor: prochu
Wielki transfer Śląska Blind Football. Doświadczony bramkarz we Wrocławiu
0

Wieki transfer drużyny blind footbollowej Śląska Wrocław! Nowym piłkarzem WKS-u został były reprezentant kraju, mistrz Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2002 roku - Radosław Majdan.

2019-07-30 07:58 Autor: prochu
Śląsk - Piast 2:1. Mistrz przegrywa, lider we Wrocławiu [WIDEO]
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy oczka, WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-29 16:22 Autor: prochu
Betard Sparta wygrywa za trzy! Świetny finisz wrocławian
0

Co to było za spotkanie! Betard Sparta Wrocław na ostatnich metrach wyrwała punkt bonusowy w rywalizacji z MrGarden GKM-em Grudziądz. Prowadzenie wrocławian nie było zagrożone praktycznie przez cały mecz, ale drużyny walczyły o punkt bonusowy. Gdy wydawało się, że dodatkowe "oczko" pojedzie do Grudziądza, miejscowi wygrali dwa ostatnie biegi 5:1 i wygrywając 51:38 zgarnęli pełną pulę.

2019-07-28 19:51 Autor: prochu
Kapitalna końcówka Śląska! Mistrz pokonany, WKS liderem!
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy "oczka", WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-28 19:49 Autor: prochu
Dwóch nowych futbolistów dołącza do Panthers Wrocław
0

Panthers Wrocław nie zwalniają tempa. Po ogłoszeniu prawdziwego transferowego hitu, jakim było sprowadzenie do Wrocławia Jakuba Mazana, do ekipy mistrzów Polski dołączyło dwóch kolejnych futbolisów - Hubert Chudy i Cezary Tarkowski.

2019-07-28 11:22 Autor: prochu
Szymon Tragarz kolejnym wzmocnieniem piłkarzy Ślezy
0

20-letni Szymon Tragarz to kolejny piłkarz, który w nowym sezonie reprezentować będzie barwy Ślęzy Wrocław. Wcześniej umowy z 1KS-em parafowali Robert Pisarczuk, Semir Idris Ahmed i Tomasz Dyr.

2019-07-28 10:20 Autor: prochu
Wyścigi konne przy jazzowych rytmach. Vertigo Summer Jazz Festival na Partynicach
0

Po miesięcznej przerwie wyścigi konne wracają na Partynice. W niedzielę odbędzie się siódmy dzień wyścigowy sezonu. Osiem licznie obsadzonych gonitw dla koni pełnej krwi angielskiej i arabów czystej krwi, to zapowiedź prawdziwie końskiej dawki emocji.

2019-07-28 10:03 Autor: prochu