Stadion Olimpijski

Gleb Czugunow wygrywa pierwszy finał IMŚJ. Dobry wynik Maksyma Drabika
0

Zwycięstwem Gleba Czugunowa zakończył się pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbył się w sobotę na torze w Lublinie. Zawodnik Betard Sparty okazał się najszybszy w finale, a równie dobrze zaprezentował się drugi z wrocławian, Maksym Drabik. Młodzieżowiec co prawda zakończył lubelską rywalizację na poziomie półfinałów, zgromadził na swoim koncie pokaźną liczbę punktów.

2019-06-23 12:41 Autor: prochu
Niedzielne zmiany w MPK. Więcej kursów na Partynice i Stadion Olimpijski
0

W najbliższą niedzielę na wrocławskich ulicach pojawią się dodatkowe pojazdy MPK. Specjalna linia tramwajowa pojedzie na Stadion Olimpijski, zaś linia autobusowa 113 zwiększy swoją częstotliwość kursowania.

2019-06-21 10:34 Autor: bas
Kołodziej wygrał GP Czech, niezły występ Maxa Fricke'a
0

Max Fricke zajął piąte miejsce w Grand Prix Czech, które w sobotę odbyło się na torze w Pradze. Dwóch innych żużlowców Betard Sparty startujących w turnieju - Maciej Janowski i Vaclav Milik - nie awansowali do półfinałów. Zawody zakończyły się zwycięstwem Janusza Kołodzieja.

2019-06-17 01:11 Autor: prochu
Jakub Jamróg: Wrocław to dla mnie inny świat [WIDEO]
0

- Uwierzyłem w swój sprzęt. Potrafię wygrywać w ekstralidze - mówił po meczu z Motorem Lublin zawodnik Betard Sparty Wrocław Jakub Jamróg. Zawodnik WTS-u przywiózł sześć punktów, a mogłoby być ich więcej, gdyby nie niesłuszne wykluczenie w jednym z biegów.

2019-06-15 09:20 Autor: prochu
Wroclove Basketball 2019. Wielka koszykówka na Stadionie Olimpijskim
0

Dwudniowe święto koszykówki w stolicy Dolnego Śląska. W piątek startuje turniej Wroclove Basketball, który będzie rozgrywany tuż przy koronie Stadionu Olimpijskiego. Pierwszą część wydarzenia stanowić będzie Turniej Główny przeznaczony dla 12 czołowych ekip koszykówki 3x3 w kraju. Wśród zawodników znajdą się między innymi sportowcy, którzy rok temu na Filipinach wywalczyli 4. miejsce na mistrzostwach świata w koszykówce 3x3: Szymon Rduch, Paweł Pawłowski, Marcin Sroka i Michael Hicks.

2019-06-14 11:11 Autor: prochu
Maksym Drabik awansował do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski
0

Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, który w środę odbył się na torze w Krakowie. Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław tym samym awansował do finału, co niestety nie udało się się Jakubowi Jamrogowi. Drugiemu z wrocławian zabrakło do końcowego sukcesu jednego "oczka".

2019-06-12 22:38 Autor: prochu
Dariusz Śledź: Mamy niesamowitą energię w zespole [WIDEO]
0

Betard Sparta Wrocław pokonała na wyjeździe Motor Lublin 48:42. Jednym z bohaterów spotkania był Maksym Drabik, który w 14. biegu na ostatnim łuku wyprzedził obu rywali. - Po takim zawodniku można spodziewać się wszystkiego - mówił z uśmiechem szkoleniowiec WTS-u, Dariusz Śledź.

2019-06-12 14:12 Autor: prochu
Kolorowo na Wielkiej Wyspie. Trwa kolejna edycja Festiwalu Kolorów
0

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka innych i... baw się w wielobarwnej chmurze kolorów holi. W sobotę na wrocławskich Polach Marsowych odbywa się 7. edycja Festiwalu Kolorów.

2019-06-08 15:25 Autor: prochu
Kontuzja Taia Woffindena. Dłuższa przerwa Brytyjczyka
0

W pierwszym biegu piątkowego spotkania Speed Car Motoru Lublin z Betard Spartą Wrocław kontuzji uległ Tai Woffinden. Brytyjczyk obił sobie płuca i - niestety - złamał łopatkę i jeden z kręgów. Jego przerwa w startach ma potrwać około miesiąca.

2019-06-08 09:51 Autor: prochu
Bez Taia pokazali jaja. Betard Sparta wygrywa w Lublinie [DUŻO ZDJĘĆ]
0

Co za mecz Betard Sparty! Wrocławianie już w pierwszym biegu stracili swojego lidera - Tai Woffinden został odwieziony do szpitala - i mecz długo nie układał się po ich myśli, ale końcówkę rozegrali perfekcyjnie. Ostatecznie Spartanie wygrali na trudnym terenie 48:42 i oprócz dwóch meczowych punktów, wywalczyli także oczko bonusowe.

2019-06-08 00:13 Autor: prochu