Stadion Olimpijski

Ostatnie akordy żużlowego sezonu. Tai Woffinden walczy o tytuł mistrza świata
0

W sobotę na toruńskiej MotoArenie odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem w zawodach zobaczymy trzech zawodników Betard Sparty Wrocław - Macieja Janowskiego i Taia Woffindena, którzy są stałymi uczestnikami cyklu oraz zastępującego kontuzjowanego Craiga Cooka Vaclava Milika.

2018-10-06 16:36 Autor: prochu
Maciej Janowski królem polskiego żużla!
0

Kapitan Betard Sparty Wrocław - Maciej Janowski - został nowym królem polskiego żużla. W towarzyskim turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie wrocławianin nie miał sobie równych - zwyciężył zarówno w rywalizacji drużynowej, jak i indywidualnej.

2018-09-30 08:03 Autor: prochu
Maksym Drabik wicemistrzem świata juniorów
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik został wicemistrzem świata juniorów. Młodzieżowiec zajął czwarte miejsce w piątkowym finale rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach, co dało mu srebrny medal. Nowym czempionem został Bartosz Smektała.

2018-09-29 00:09 Autor: prochu
Milowy krok Taia Woffindena w kierunku mistrzostwa świata!
0

Tai Woffinden wygrał dziewiątą rundę tegorocznego cyklu Grand Prix, która rozgrywana była na torze w niemieckim Teterow. Przed ostatnim turniejem Brytyjczyk ma dziesięć punktów przewagi w klasyfikacji generalnej nad drugim Bartoszem Zmarzlikiem.

2018-09-23 21:59 Autor: prochu
Dwóch muszkieterów. Woffinden i Janowski zapewniają brąz Betard Sparcie!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław przegrali z ForBET Włókniarzem Częstochowa 41:49 w rewanżowym spotkaniu o 3. miejsce PGE Ekstraligi. Przed tygodniem Spartanie na Stadionie Olimpijskim pokonali częstochowian 51:39 i to oni mogli cieszyć się z brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Polski.

2018-09-23 18:13 Autor: prochu
Zwycięskiego składu się nie zmienia. Betard Sparta gotowa na drugą odsłonę walki o brąz
0

W niedzielę poznamy medalistów PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław nie wywalczy mistrzostwa Polski, ale ma ogromną szansę na brązowy medal, bo pierwszy mecz o 3. miejsce wygrała 51:39. Wyjazdowy rewanż z Włókniarzem Częstochowa już w niedzielę - 23 września - o godzinie 16.

2018-09-21 18:12 Autor: prochu
Spartanie zdetronizowani. Leon Madsen nowym mistrzem Europy
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław - Andrzej Lebiediew i Vaclav Milik - nie powtórzyli swojego sukcesu sprzed roku. W poprzednim sezonie Łotysz został Indywidualnym Mistrzem Europy, a Czech zajął trzecie miejsce, jednak w tegorocznej edycji zawodów Speedway Euro Championship uplasowali się na odległych lokatach. Nowym czempionem Starego Kontynentu zostaŁ Leon Madsen.

2018-09-17 22:13 Autor: prochu
0

Kapitalne ściganie na Olimpijskim! Świetny Drabik, Betard Sparta bliżej brązu
0

Co to był za mecz! Betard Sparta Wrocław po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonała ForBET Włókniarza Częstochowa 51:39 w pierwszym meczu o brązowy medal PGE Ekstraligi. Pojedynku z taką ilością mijanek w tym roku na Stadionie Olimpijskim jeszcze nie było.

2018-09-16 21:54 Autor: prochu
Betard Sparta walczy o brąz. Pierwszy mecz już w niedzielę
0

W niedzielę - 16 września - na Stadionie Olimpijskim zostanie rozegrany mecz o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Rywalem Betard Sparty Wrocław w tym pojedynku będzie zespół ForBet Włókniarza Częstochowa. Trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

2018-09-13 13:13 Autor: prochu