Stadion Olimpijski

Maksym Drabik z tytułem Najlepszego Juniora Sezonu
0

Kapitalne występy ligowe, debiut w Grand Prix i odzyskanie Indywidualnego Mistrzostwa Świata Juniorów - kończący się sezon był dla Maksyma Drabika bardzo udany. Młodzieżowiec w poniedziałek na gali PGE Ekstraligi został wybrany Najlepszym Juniorem Sezonu.

2019-10-09 00:22 Autor: prochu
Tai Woffinden i Maciej Janowski pozostają w cyklu GP
0

Dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław - Maciej Janowski i Tai Woffinden - nadal będą startować w cyklu Grand Prix. Pierwszy z nich utrzymał się w czołowej ósemce cyklu, natomiast Brytyjczyk otrzymał stałą dziką kartę od organizatorów.

2019-10-09 00:55 Autor: prochu
Maksym Drabik Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik - został po raz drugi w karierze Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów. Młodzieżowiec w piątek w Pardubicach zajął trzecie miejsce w trzecim finale, ale zwyciężył w klasyfikacji generalnej.

2019-10-07 00:42 Autor: prochu
Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie
0

Tai Woffinden, brytyjski lider Betard Sparty, będzie startował we Wrocławiu kolejny sezon. Zawodnik ogłosił tę decyzję po drugim meczu finałowym PGE Ekstraligi.

2019-09-24 10:55 Autor: prochu
Betard Sparta Wrocław wicemistrzem Polski
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław przegrali w drugim meczu finałowym PGE Ekstraligi z Fogo Unią Leszno 31:59 i tym samym wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Najskuteczniejszym zawodnikiem wrocławian w rewanżu był Maksym Drabik (13 punktów), a znów słabiej zaprezentowali się liderzy - Tai Woffinden zakończył mecz z trzema "oczkami", a Maciej Janowski z dwoma.

2019-09-23 02:37 Autor: prochu
Maksym Drabik z dziką kartą na ostatni turniej mistrzostw Europy
0

28 września w Chorzowie odbędzie się ostatni turniej Tauron SEC - Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Dziką kartę na te zawody otrzymał żużlowiec Betard Sparty Wrocław Maksym Drabik.

2019-09-17 02:30 Autor: prochu
Unia górą w pierwszym finale. Trudne zadanie Betard Sparty
0

Żużlowcy Betard Sparty przegrali w pierwszym meczu finału PGE Ekstraligi z Fogo Unią Leszno 43:47. Wśród wrocławian zawiedli liderzy - Tai Woffinden zdobył zaledwie pięć punktów, a Maciej Janowski siedem "oczek". Najskuteczniejszy był natomiast Maksym Drabik, który zakończył zawody z trzynastoma punktami. Po drugiej strony barykady bezbłędny był Janusz Kołodziej, zdobywca kompletu 15 punktów.

2019-09-14 10:16 Autor: prochu
Pożegnanie Vaclava Milika ze Stadionem Olimpijskim. Awizowane składy na finał
0

Piątkowy mecz finałowy pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Fogo Unią Leszno może być jednym z ostatnich występów Vaclava Milika w zespole ze stolicy Dolnego Śląska. Czech znalazł się w awizowanym składzie, jednak już wcześniej otrzymał wolną ręką w poszukiwaniu klubu i z jednym z nich się wstępnie porozumiał.

2019-09-11 22:23 Autor: prochu
Betard Sparta gromi Falubaz! WTS w wielkim finale!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław awansowali do wielkiego finału PGE Ekstraligi! W rewanżowym meczu półfinałowym wrocławianie rozgromili na swoim torze zielonogórski Falubaz 56:34 i z nawiązką odrobili sześć punktów straty z pierwszego starcia. Najwięcej punktów dla WTS-u zdobył Tai Woffinden, który odnotował "płatny" komplet punktów (14+1).

2019-09-08 21:26 Autor: prochu
Dodatkowa linia tramwajowa odwiezie kibiców po meczu żużlowym
0

Kibice żużla wybierający się na niedzielny mecz żużlowy pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Stelmet Falubazem Zielona Góra będą mieli ułatwiony powrót z imprezy. Po zakończeniu spotkania wrocławskie MPK uruchomi specjalną linię T3, która dowiezie kibiców ze Stadionu Olimpijskiego w okolice Galerii Dominikańskiej.

2019-09-08 10:24 Autor: prochu