Sukces

Koszykarski Śląsk Wrocław mistrzem Polski po 20 latach. Świętowanie pod Iglicą
0

Po 20 latach koszykarze Śląska Wrocław zdobyli mistrzostwo Polski w Energa Basket Lidze. W sobotę "poprawiny" - wrocławianie będą świętować zwycięstwo przy Hali Stulecia.

2022-05-28 10:12 Autor: mgo
Wrocław: Koszykarski Śląsk w finale Energa Basket Ligi po raz pierwszy od 18 lat
0

Po raz pierwszy od 18 lat koszykarski WKS Śląsk Wrocław dostał się do finału rozgrywek Energa Basket Liga. W decydującym spotkaniu pokonał Grupa Sierleccy Czarnych Słupsk 81:71 i zwyciężył w całej serii 3:2.

2022-05-14 09:39 Autor: mgo
Sukces wrocławianek. Piłkarki Śląska Wrocław w finale Pucharu Polski
0

Piłkarki Śląska Wrocław awansowały do finału Pucharu Polski. Podopieczne Piotra Jagieły pokonały TME UKS SMS Łódź 1:0 po bramce w samej końcówce, kiedy rzut karny na bramkę zamieniła Aleksandra Dudziak.

2022-05-13 09:34 Autor: mgo
Tomasz Piwoński - właściciel najszybszej pary nóg na Oławka Stadium.
0

KSB: Brązowa wycinka Dębów

Marzenia powoli stają się faktem. KSB Wrocław w pierwszym meczu toczonej do dwóch zwycięstw serii decydującej o brązowych medalach Extraligi pokonało Dęby Osielsko 5:4. W tej serii każdy z wrocławskich graczy marzy tylko o jednym - chce być drwalem.

2011-10-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
5

Bolid studentów wrocławskiej Politechniki znów w akcji

Studenci działający w projekcie PWR Racing Team już po raz drugi z rzędu zbudowali sportowy samochód, aby stanąć do rywalizacji na najbardziej prestiżowych zawodach uczelni technicznych Formula Student.

2011-08-19 00:00 Autor: dk, PWr
0

Sukcesy tenisistek stołowych z Uniwersytetu Ekonomicznego

Brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym wywalczyły studentki z wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. W grach podwójnych oraz miksie udało się zdobyć dla Polski także złoto i srebro.

2011-08-03 00:00 Autor: an,UE
0

Międzynarodowy sukces studentów Politechniki

Zwycięzcy konkursu NetRiders Polska 2011 znaleźli się w czołówce międzynarodowej rundy zawodów. Maciej Derynga oraz Gabriel Szuter z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej zajęli odpowiednio 4 i 7 miejsce wśród 149 uczestników z 49 państw.

2011-07-18 00:00 Autor: an, PWr
Jakub Garbacz swoim homerun'em skasował powrotne bilety graczy Centaurów Warszawa.
1

KSB: Cud piątej i siódmej zmiany

Wrocławski baseball powraca na właściwe tory. W sobotnim dwumeczu KSB zaimponowało konsekwencją a Jakub Garbacz skasował swoim homerun'em bilety powrotne zawodników z Warszawy.

2011-07-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

GOLF: Sukces młodych golfistów podczas Mistrzostw Polski Juniorów

Młodzi golfiści KG TOYA zdominowali Mistrzostwa Polski Juniorów. Na najwyższych stopniach podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli Adrian Meronk i Kuba Urbański.

2011-07-08 00:00 Autor: Piotr Kolisko