Szymon lewkot

Lider znalazł pogromcę. Ślęza przegrała w Lubinie [RELACJA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w meczu 4. kolejki piłkarskiej III ligi (grupa 3) z rezerwami Zagłębia Lubin 0:1. Gola na wagę porażki wrocławianie stracili w samej końcówce spotkania.

2018-08-28 12:01 Autor: prochu
Sobota nie dla Ślęzy. 1KS nieznacznie gorszy od Gwarka [RELACJA]
0

Ślęza Wrocław przegrała w meczu 6. kolejki piłkarskiej III ligi z Gwarkiem Tarnowskie Góry 0:1. Gola na wagę porażki wrocławianie stracili w końcówce spotkania po rzucie karnym.

2018-09-03 00:20 Autor: prochu
Małe derby Dolnego Śląska. Piłkarze Ślęzy jadą do Lubina [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę - 25 sierpnia - o godzinie 12 piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrają kolejny ligowy mecz. Ich rywalem będzie zespół rezerw Zagłębia Lubin.

2018-08-25 11:17 Autor: prochu
Żółto-czerwono na Oławce. Ślęza wygrywa w domowej inauguracji [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław wygrali ze Stalą Brzeg 3:1 w spotkaniu 3. kolejki 3. ligi. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego rozegrali dwie różne połowy - w pierwszej nie radzili sobie najlepiej i przegrywali 0:1, ale za to po zmianie stron zdołali strzelić trzy gole i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

2018-08-18 22:30 Autor: prochu
Pierwszy domowy mecz Ślęzy. Niewygodny rywal na inaugurację [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (18 sierpnia) o godzinie 17 na stadionie Oławka przy ulicy Na Niskich Łąkach piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrają pierwszy domowy mecz. Rywalem żółto-czerwonych będzie Stal Brzeg.

2018-08-18 02:07 Autor: prochu
Sparingowa przegrana piłkarzy Ślęzy Wrocław
0

Ślęza Wrocław przegrała we wtorkowym sparingu z pierwszoligową Odrą Opole 0:4.

2018-08-15 01:36 Autor: prochu
Pogrom w Zabrzu! Ślęza nie dała szans Górnikowi II! [RELACJA]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław pewnie pokonali na wyjeździe rezerwy Górnika Zabrze w 2. kolejce III ligi. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego przez większość pierwszej połowy przegrywali, jednak jeszcze przed przerwą objęli prowadzenie, a po zmanie stroon przypieczętowali zasłużone zwycięstwo.

2018-08-12 12:26 Autor: prochu
Po pierwsze zwycięstwo. Ślęza gra z rezerwami Górnika Zabrze [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę piłkarze Ślęzy Wrocław zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze. W pierwszej kolejce żółto-czerwoni zaprezentowali się bardzo dobrze, ale tylko zremisowali z Ruchem Zdzieszowice, a teraz chcą powalczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 17.

2018-08-11 14:29 Autor: prochu
Cenny remis pozostawiający niedosyt. Piłkarze Ślęzy zainaugurowali rozgrywki
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław zainaugurowali rozgrywki w grupie III trzeciej ligi. W pierwszym meczu podopieczni Grzegorza Kowalskiego zremisowali na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice 2:2 i choć wynik ten należy uznać za sukces, to pozostał spory niedosyt, bo żółto-czerwoni prowadzili już 2:0.

2018-08-07 10:32 Autor: prochu