Tadeusz pawłowski

Marco Paixao w ostatnich czterech kolejkach będzie musiał solidnie ''nastrzelać'', aby poprowadzić Śląsk do czołowej ósemki.
0

Wygrać wszystko i nie kalkulować. Śląska Wrocław misja (prawie) niemożliwa w walce o grę o medale Ekstraklasy

Trzy lata sukcesów, w czwartym roku posucha? Wszystko wskazuje na to, że piłkarzom Śląska Wrocław nie uda się awansować do pierwszej ósemki Ekstraklasy i powalczyć o miejsce na ligowym podium. Śląsk ma co prawda jeszcze szanse matematyczne, ale misja awansu do lepszej połowy tabeli będzie równie trudna, jak wspinaczka po drabinie na Mount Everest.

2014-03-21 18:42 Autor: ŁM
Niezawodny Marco Paixao znów trafił do siatki rywali
0

Nowy trener odmienił Śląsk. WKS wygrał w Krakowie!

Śląsk Wrocław pokonał Cracovię 1:0 w spotkaniu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę trzech punktów strzelił w końcówce pierwszej połowy Marco Paixao. Dzięki tej wygranej wrocławianie zakończyli serię meczów bez zwycięstwa.

2014-03-02 11:24 Autor: red/slaskwroclaw.pl
Marco Paixao (nr 9) szybko zdobył duże zaufanie nowego trenera Śląska Wrocław.
0

Ważna zmiana w piłkarskim Śląsku

Nowy trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski zaczyna wprowadzać w drużynie swoje porządki. Na początek zmienił kapitana zespołu - został nim Portugalczyk Marco Paixao.

2014-02-28 18:24 Autor: ŁM
Aby sezon nie zakończył się wielkim blamażem i kompromitacją, nowy trener musi odmienić Śląsk
0

Tylko trener ze Śląskiem w sercu może postawić klub na nogi

To, że Tadeusz Pawłowski został nowym trenerem Śląska Wrocław, można odbierać jako zaskoczenie. Wydaje się jednak, że klubowi działacze owszem, zaryzykowali, ale decyzja o zatrudnieniu Pawłowskiego może wyjść klubowi na zdrowie.

2014-02-26 11:02 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Pawłowski w czasie oficjalnej prezentacji w roli szkoleniowca Śląska
0

Nowy trener WKS-u na prezentacji: Śląsk to coś więcej niż drużyna

- Mamy w Śląsku zawodników z bardzo dużym potencjałem. Oni nie mogli z dnia na dzień zapomnieć jak się gra w piłkę - mówił na oficjalnej prezentacji nowy trener Śląska Tadeusz Pawłowski.

2014-02-26 09:55 Autor: red
Stanislav Levy nie jest już trenerem Śląska Wrocław
2

Tadeusz Pawłowski został nowym trenerem Śląska. Wrocław ma być dumny z WKS-u

Po przegranym meczu z Ruchem Chorzów zarząd piłkarskiego Śląska zwolnił trenera Stanislava Levego. Czeski szkoleniowiec pracował z wrocławską drużyną od września 2012 roku i wywalczył m.in. brązowy medal T-Mobile Ekstraklasy. W poniedziałek późnym wieczorem klub oficjalnie ogłosi, że nowym coachem WKS-u został Tadeusz Pawłowski - jedna z futbolowych legend zespołu.

2014-02-24 22:44 Autor: tm/jg