zamknij

Tadeusz pawłowski

Tadeusz Pawłowski: To nie był najsłabszy mecz Śląska
1

Śląsk Wrocław przegrał 0:4 w derbach regionu z Zagłębiem Lubin. - Nie szukałbym na siłę kogoś winnego, razem wygrywamy i razem przegrywamy - podkreśla szkoleniowiec WKS-u, Tadeusz Pawłowski.

2018-09-15 11:43 Autor: prochu
Śląsk na łopatkach. Wrocławianie zdeklasowani w Lubinie
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali z Zagłębiem Lubin 0:4 w spotkaniu 8. kolejki Lotto Ekstraklasy. Ozdobą meczu było trafienie Filipa Starzyńskiego na 1:0 - zawodnik Zagłębia umieścił piłkę w siatce uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego.

2018-09-14 21:04 Autor: prochu
Czas na wielkie derby regionu! Śląsk Wrocław zmierzy się z Zagłębiem Lubin
0

Koniec przerwy na występy reprezentacji Polski, czas wracać do roboty w Ekstraklasie. Piłkarzy Śląsk Wrocław na dzień dobry czeka duże wyzwanie. W Lubinie zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem w derbach Dolnego Śląska.

2018-09-13 20:22 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Pawłowski: Arkadiusz Piech przekroczył pewną granicę
0

- Jestem trenerem, byłym piłkarzem, przebywałem w wielu szatniach, ale niektórych rzeczy nie można tolerować. Arek Piech przekroczył pewną granicę - komentuje ostatnie zajścia w klubie szkoleniowiec WKS-u Tadeusz Pawłowski.

2018-09-13 14:35 Autor: prochu
Trwa sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Piastem Gliwice
0

W niedzielę - 23 września - Śląsk Wrocław zagra przed własną publicznością z Piastem Gliwice. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

2018-09-18 01:41 Autor: prochu
Konflikt w Śląsku? Ważny piłkarz odsunięty od drużyny
1

Nerwowo w Śląsku Wrocław. Trener Tadeusz Pawłowski zdecydował, że Arkadiusz Piech nie będzie miał już miejsca w pierwszym zespole i przesunął tego piłkarza do drużyny rezerw.

2018-09-12 14:47 Autor: Łukasz Maślanka
Śląsk przegrywa z Miedzią Legnica w sparingowych derbach
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali z Miedzią Legnica 0:3 w charytatywnym spotkaniu rozgrywanym w Oławie.

2018-09-09 17:07 Autor: prochu
Piłkarze Śląska zagrają towarzysko z Miedzią Legnica
0

W czasie przerwy na mecze reprezentacji rozegrają sparing z Miedzią Legnica. Spotkanie to odbędzie się w sobotę - 8 września - o godzinie 13:30 na stadionie OCKF w Oławie.

2018-09-05 13:38 Autor: prochu
Twierdza Wrocław znów zdobyta. Pechowa porażka WKS-u [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław przegrał z Wisłą Kraków 0:1 w spotkaniu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. Wrocławianie przez większość czasu gry przeważali, ale stracili pechowego gola w końcówce. Mecz ten analizują Jan Mikoś i Damian Filipowski.

2018-09-02 11:20 Autor: daf, Mariusz Huk
Czarna seria trwa. Śląsk zagrał nieźle, ale znów nie wygrał
0

W sobotnim spotkaniu z Wisłą Kraków piłkarze Śląska Wrocław zaprezentowali się naprawdę nieźle - zwłaszcza w drugiej połowie - ale to było za mało. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego obijali słupki i poprzeczki bramki Białej Gwiazdy, ale nie ustrzegli się pomyłki w samej końcówce spotkania, którą bezlitośnie wykorzystali rywale. Gola na wagę zwycięstwa dla Wisły strzelił Zdenek Ondrasek.

2018-09-01 20:00 Autor: prochu