TAURON 1. Liga

Do zera po raz pierwszy. Gwardia Wrocław pewnie pokonała Mickiewicza Kluczbork
0

Siedem kolejek musiała czekać wrocławska Gwardia na zwycięstwo bez straty seta, ale wreszcie się doczekali. Zawodnicy Rainera Vassiljeva nie dali w Hali Orbita szans Mickiewiczowi Kluczbork, pokonując ich 3:0. To trzeci triumf Gwardzistów w tym sezonie.

2021-11-01 10:42 Autor: Bartosz Królikowski
Gwardia Wrocław zdobyła stolicę! Wrocławianie lepsi od Legii Warszawa
0

Misja „Stolica” zakończona sukcesem. Siatkarze Chemeko-System Gwardii Wrocław wykonali dobrą robotę i pokonali na wyjeździe Legię Warszawa 3:1. Zanotowali oni tym samym drugie zwycięstwo w tym sezonie, a zarazem pierwsze w delegacji.

2021-10-28 14:49 Autor: Bartosz Królikowski
Przełamanie wreszcie nadeszło! Gwardia Wrocław wygrywa z SMS PZPS Spała
0

Seria porażek dobiegła końca. Po trzech przegranych z rzędu, siatkarze Chemeko-System Gwardii Wrocław odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie pokonując w Hali Orbita 3:1 zespół SMS PZPS Spała.

2021-10-16 13:00 Autor: Bartosz Królikowski
Falstartu ciąg dalszy. Gwardia Wrocław przegrała trzeci mecz z rzędu
0

Trzy spotkania już za nami, a Gwardziści wciąż bez wygranej. Siatkarze z Wrocławia tym razem ulegli na wyjeździe BBTS Bielsko-Biała 1:3. Mecz mimo wyniku był niezwykle zacięty, a na cztery sety aż trzy kończyły się grą na przewagi.

2021-10-09 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Sensacyjny falstart Gwardii. KRISPOL Września niespodziewanie wygrywa w Hali Orbita
0

Kompletnie nie tak wyobrażali sobie początek nowego sezonu wrocławscy siatkarze. Chemeko-System Gwardia Wrocław zmarnowała piłkę meczową i mimo prowadzenia 2:0 w setach, sensacyjnie uległa u siebie KRISPOL-owi Września 2:3 w pierwszej kolejce Tauron 1. Ligi.

2021-09-24 14:39 Autor: Bartosz Królikowski
Wyjazdowy kryzys trwa. Gwardia przegrywa w Świdniku
0

Siódmą porażkę w roli przyjezdnych zaliczyli siatkarze eWinner Gwardii Wrocław. Gwardziści tym razem ulegli beniaminkowi ze Świdnika. Polski Cukier Avia zrobiła najważniejsze w sobotnim pojedynku, czyli wygrała trzeciego seta. Jego wynik okazał się decydujący o ostatecznym rozstrzygnięciu. Gwardziści spadli na piąte miejsce w tabeli.

2021-01-31 12:29 Autor: ha/mat.pras
eWinner Gwardia jedzie do Świdnika po przełamanie
0

Tym razem prawie pół tysiąca kilometrów od Wrocławia zwycięstwa w roli gości szukać będą siatkarze eWinner Gwardii. Wrocławska drużyna w sobotę zagra z beniaminkiem ze Świdnika. Polski Cukier Avia znajduje się w środkowej strefie tabeli TAURON 1. Ligi, ale na własnym terenie rywal odniósł aż sześć z ośmiu wygranych w lidze.

2021-01-30 12:49 Autor: ha/mat.pras
Mark Lebedew w eWinner Gwardii. Australijczyk wystąpi w nowej dla siebie roli
0

Mocne otwarcie roku w siatkarskim Wrocławiu. Do sztabu szkoleniowego eWinner Gwardii dołącza jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów ostatniej dekady w Polsce. Mark Lebedew obejmuje w klubie rolę koordynatora, wspierającego pracę drużyny w TAURON 1. Lidze. Doświadczenie i wiedza Australijczyka będzie też wykorzystywana w dalszym rozwoju Gwardia Wrocław Academy.

2021-01-25 17:01 Autor: ha
Z dedykacją dla
0

Z dedykacją dla "Gulczasa". eWinner Gwardia pokonuje u siebie BAS Białystok

Po raz kolejny trzy punkty zostają we Wrocławiu. Siatkarze eWinner Gwardii Wrocław wygrali swój czwarty mecz z rzędu w Hali Orbita. Wrocławianie ograli beniaminka, BAS Białystok. Ligowe zwycięstwo symbolicznie dedykowane zostało niedawno zmarłemu byłemu siatkarzowi Gwardii Romanowi Gulczyńskiemu.

2021-01-24 14:20 Autor: ah
Podtrzymać dobrą serię. Gwardia podejmuje BAS Białystok
0

Siatkarze eWinner Gwardii Wrocław wracają do Hali Orbita. Miejsca, w którym zespół gospodarzy czuje się wyjątkowo dobrze. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka tym razem zmierzy się z beniaminkiem, BAS Białystok. Zespołem, który zajmuje co prawda przedostatnie miejsce w tabeli TAURON 1. Ligi, ale ostatnie tygodnie ma całkiem niezłe.

2021-01-23 14:05 Autor: ah