TAURON 1. Liga

Zła passa Gwardii trwa. Wrocławianie przegrywają w Lublinie
0

Wrocławianie przegrywając w Lublinie w trzech setach, zanotowali piątą porażkę z rzędu w TAURON 1. Lidze. Mecz czwartej z drugą drużyną w tabeli miał swoją dramaturgię w dwóch z trzech setów. Ostatecznie jednak faworyt pokazał swoją wyższość. Gwardziści muszą za to szukać przełamania w najbliższą sobotę, na własnym terenie.

2020-12-09 14:32 Autor: ah
Wynikowo dalej w dołku. Gwardia przegrywa z Lechią Tomaszów Mazowiecki
0

Mimo prowadzenia 2:1 w setach, siatkarze eWinner Gwardii przegrali kolejny, już czwarty ligowy mecz z rzędu. Tym razem lepszy okazał się zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki. Porażka po tie-breaku dała punkt gościom z Wrocławia, ale to oczko ma zupełnie inną wartość, niż w przypadku niedawnej przegranej 2:3 w Bydgoszczy.

2020-12-06 17:06 Autor: ah
Do czterech razy sztuka? Gwardia chce przerwać złą passę
0

Po trzech porażkach w TAURON 1. Lidze siatkarze eWinner Gwardii wybierają się na swój szósty ligowy wyjazd. Tym razem gwardziści mierzyć się będą z niżej notowaną Lechią Tomaszów Mazowiecki. Zespół trenera Krzysztofa Janczaka liczy na przełamanie, choć wcale nie zapowiada się, że sobotni mecz będzie łatwą przeprawą.

2020-12-05 17:41 Autor: ah
Porażka z plusem. eWinner Gwardia przegrywa w Bydgoszczy po walce
0

Solidny mecz zakończony wynikowym niedosytem. Siatkarze eWinner Gwardii w zaległym spotkaniu 6. kolejki TAURON 1. Ligi przegrali w Bydgoszczy. Miejscowa BKS Visła będąc pod ścianą odrobiła straty. Wrocławski zespół przegrał tym samym drugi mecz w lidze.

2020-11-25 16:46 Autor: ah
Czas na grę z czołówką. Siatkarzy eWinner Gwardii czekają duże wyzwania
0

Na przełomie listopada i grudnia siatkarze eWinner Gwardia Wrocław trzy z czterech spotkań ligowych zagrają na wyjeździe. Ostatni tydzień listopada przyniesie dwa bardzo poważne egzaminy. We wtorek (tj. 24.11) wrocławianie rozegrają wyjazdowe starcie ze spadkowiczem z PlusLigi w Bydgoszczy, a w czwartek (tj. 26.11) przed włąsną publicznością zagrają z niepokonanym liderem rozgrywek z Bielska-Białej.

2020-11-24 07:00 Autor: ah
Zwycięska seria przerwana. eWinner Gwardia przegrywa we Wrześni
0

Na siedmiu meczach zakończyła się zwycięska passa siatkarzy eWinner Gwardii Wrocław. Wrocławianie pogromcę znaleźli we Wrześni. W czterech setach lepszy okazał się KRISPOL, który wręcz wyszarpał zwycięstwo faworytowi. Gwardziści stawiali opór, ale tego dnia za dużo było czynników na „nie”, żeby myśleć o wygranej.

2020-11-20 12:31 Autor: ah
Zgarnąć ósme zwycięstwo. eWinner Gwardia jedzie do Wrześni po trzy punkty
0

Niemal równo miesiąc minął od ostatniego meczu siatkarzy eWinner Gwardii Wrocław w roli przyjezdnych. Na horyzoncie gwardzistów spotkanie, w którym są faworytem, dlatego też kolejne punkty i sukces trzeba będzie… ciężko wypracować. W czwartek rywalem eWinner Gwardia w TAURON 1. Lidze będzie KRISPOL Września.

2020-11-19 15:23 Autor: ah
eWinner Gwardia kontynuuje imponującą serię. Wrocławianie rozbili MCKiS Jaworzno [RELACJA]
0

Może za wcześnie jeszcze na wyrokowanie, ale na tym etapie rozgrywek można zacząć coraz bardziej realnie wierzyć w to, że po 13 latach do Wrocławia ma szansę powrócić, a właściwie zawitać PlusLiga, bowiem ostatni raz na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej (wówczas PLS-u) klub z Wrocławia widziany był w sezonie 2006/2007. Siatkarze eWinner Gwardii są póki co nie do zatrzymania w rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Gwardziści w piątkowy wieczór zapisali na swoje konto kolejne, siódme z rzędu zwycięstwo, pokonując w trzech setach zespół MCKiS Jaworzno. Goście byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z gospodarzami jedynie w pierwszej partii.

2020-11-13 20:59 Autor: Aleksander Hutyra
Potwierdzić swoją wartość. eWinner Gwardia podejmuje MCKiS Jaworzno
0

Przed siatkarzami eWinner Gwardii Wrocław kolejne ligowe wyzwanie. Po raz drugi z rzędu wrocławski zespół zagra w Hali Orbita, a piątkowym rywalem będzie MCKiS Jaworzno. Przeciwnik niżej notowany, który do Wrocławia nie przyjeżdża w roli faworyta. Gospodarze są wiceliderem i mają apetyty na siódme zwycięstwo z rzędu.

2020-11-12 19:10 Autor: ah
Zwycięski powrót eWinner Gwardii do rozgrywek. Wrocławianie nadal bez porażki
0

Udanie do rozgrywek TAURON 1. Ligi powrócili siatkarze eWinner Gwardii Wrocław. Drużyna trenera Krzysztofa Janczaka wygrała w czterech setach z KPS Siedlce, notując szóste ligowe zwycięstwo. MVP spotkania został wybrany Mateusz Frąc, autor 20 punktów dla gospodarzy.

2020-11-09 17:47 Autor: ah