TAURON BASKET LIGA

Paweł Buczak jest ważną postacią w meczowej rotacji trenera Miodraga Rajkovicia. W II etapie rozgrywek TBL silny skrzydłowy Śląska spędza na parkiecie średnio 20 minut
0

TBL: Śląsk chce podtrzymać zwycięską passę

Już tylko dwa mecze dzielą wrocławian od udziału w fazie play-off Tauron Basket Ligi. Najbliższym rywalem Śląska Wrocław będzie zespół Siarki Jezioro Tarnobrzeg.

2012-04-10 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Robert Skibniewski w kolejnym meczu poprowadził swój zespół do zwycięstwa
0

TBL: Śląsk w dobrym stylu pokonał Polpharmę

Wielka Sobota nie przyniosła wielkich emocji we wrocławskiej Orbicie. Śląsk Wrocław pokonał zdecydowanie Polpharmę Starogard Gdański 95:87 a trzech koszykarzy WKS-u zapisało w meczowym protokole 20-punktowe występy.

2012-04-07 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Robert Skibniewski zanotował doskonały występ w ostatnim spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg
0

TBL: Wielka Sobota z koszykówką w tle

Śląsk Wrocław ma już zagwarantowany udział w fazie play-off. Jednak dopiero kolejne mecze zadecydują, z którego miejsca wrocławianie przystąpią do kolejnego etapu rozgrywek. Obecnie Śląsk ma dwa punkty przewagi nad ósmym w tabeli AZS-em Koszalin, do końca rundy pozostały już tylko trzy kolejki spotkań.

2012-04-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Robert Skibniewski w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg spędził na parkiecie ''tylko'' 28 minut.
0

TBL: Śląsk zdeklasował Kotwicę

Bez odpoczywającego Adama Wójcika i z grającym "tylko" 28 minut Robertem Skibniewskim wrocławski Śląsk znokautował Kotwicę Kołobrzeg. Do końca drugiego etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi pozostały już tylko trzy spotkania.

2012-04-03 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Andrej Urlep ograł Śląsk w Orbicie

Koszykarze Śląska przegrali w Orbicie z AZS Koszalin 77:82. Mecz miał swoje podteksty, bowiem trenerem zespołu gości jest doskonale znany we Wrocławiu Andrej Urlep.

2012-03-28 00:00 Autor: mw
Aleksandar Mladenović był bohaterem spotkania wyjazdowego z warszawską Politechniką
0

TBL: Śląsk zdeklasował rywali

Wrocławianie pewnie kroczą do występu w fazie Play-off rozgrywek Tauron Basket Ligi. W swoim ostatnim spotkaniu koszykarze Miodraga Rajkovicia pokonali AZS Politechnikę Warszawa 108:74.

2012-03-25 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Debiut Jana Grzelińskiego w meczu z ŁKS-em spowodował, iż odpocząć mógł Robert Skibniewski - podstawowy playmaker wrocławskiego Śląska
0

TBL: Śląsk zdobył Atlas Arenę

Koszykarze Śląska pewnie zwyciężyli ŁKS Łódź 86:64. Zwycięstwo WKS-u w Atlas Arenie zbiegło się z debiutem Jana Grzelińskiego na parkietach Tauron Basket Ligi. "Grzela" w pierwszym występie w ekstraklasie zapisał na swoim koncie 7 punktów.

2012-03-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Robert Skibniewski nie poprowadził swojego zespołu do zwycięstwa nad Siarką Tarnobrzeg
0

TBL: Śląsk Wrocław wraca pokonany

Koszykarze wrocławskiego Śląska nie będą wspominali najlepiej występów w hali tarnobrzeskiej Siarki. Zawodnicy Miodraga Rajkovicia już drugi raz w tym sezonie ulegli zespołowi Dariusza Szczubiała.

2012-03-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Adam Wójcik w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Polpharmie zdobył 4 punkty
0

TBL: Podtrzymać zwycięską passę

Koszykarze Śląska zmierzą się dzisiaj w wyjazdowym spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg. W pierwszym meczu tych zespołów rozgrywanym w Tarnobrzegu podopieczni treenra Miodraga Rajkovicia przegrali 76:77.

2012-03-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
W ostatnich spotkaniach Paul Graham jest podstawową opcją ofensywną w zespole Śląska
0

TBL: Osłabiony Śląsk gra w Starogardzie Gdańskim

Polpharma Starogard Gdański będzie kolejnym rywalem wrocławskego Śląska. Ewentualne zwycięstwo nad zespołem Wojciecha Kamińskiego umocni WKS na siódmym miejscu w ligowej tabeli drugiej fazy rozgrywek Tauron Basket Ligi.

2012-03-14 00:00 Autor: Piotr Kolisko