The World Games

Piątek, ósmy dzień The World Games 2017 [PROGRAM]
0

Do końca The World Games zostały już tylko trzy dni. W piątek - ósmego dnia Igrzysk - Polacy mają kolejne szanse na powiększenie dorobku medalowego. Rozpoczyna się bowiem rywalizacja w ju-jitsu, a ponadto startują zawody kajak polo, muay-thai i tańca sportowego.

2017-07-28 08:53 Autor: prochu
Vlog (nie)olimpijski #7 - Kolejne medale Polaków
0

W kolejnym odcinku naszego (nie)olimpijskiego vloga omawiamy wszystko to, co działo się szóstego dnia The World Games 2017. Polacy wywalczyli trzy medale - złoty, srebrny i brązowy.

2017-07-27 08:15 Autor: Damian Filipowski, Paweł Prochowski
Czwartek, siódmy dzień The World Games 2017 [PROGRAM]
0

Polacy wywalczyli jak dotąd dwanaście medali Igrzysk Sportów Nieolimpijskich, ale w czwartek powiększą swój dorobek o co najmniej cztery krążki, bowiem czterech naszych reprezentantów będzie walczyło o złoto w kickboxingu. Co jeszcze nas czeka siódmego dnia zmagań?

2017-07-27 08:09 Autor: prochu
Przeżyjmy to jeszcze raz! Piąty dzień The World Games w obiektywie [GALERIE]
0

Jarosław Olech deklasuje stawkę w trójboju siłowym, Magdalena Nowakowska była o krok od brązowego medalu, biegacze opanowali centrum miasta, a na koniec dnia fani w Strefie Kibica bawili się na koncercie Grubsona. Zapraszamy na fotograficzne podsumowanie piątego dnia The World Games.

2017-07-26 23:10 Autor: prochu
Kolejne medale dla Polski na TWG 2017! Złoto i srebro w wioślarstwie halowym
0

Polacy wywalczyli dwa kolejne medale na trwających Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. W rozgrywanym w Jelczu-Laskowicach wioślarstwie halowym Artur Mikołajczewski zajął pierwsze miejsce w wyścigu na 2000 metrów w wadze lekkiej, a Bartosz Zabłocki na tym samym dystansie był drugi w wyścigu open.

2017-07-26 14:02 Autor: prochu
Środa, szósty dzień The World Games 2017 [PROGRAM]
0

W środę rozpoczynają się zmagania w kolejnych dyscyplinach The World Games 2017. Pierwsze mecze rozegrają piłkarze i piłkarki ręczne oraz zawodnicy sportów bilardowych. Ponadto, w Hali Orbita rozpoczynają się zmagania w kickboxingu, a w Jelczu-Laskowicach na ergowiosłach.

2017-07-26 11:07 Autor: prochu
W środę sportowcy pojawią się w Strefie Kibica TWG 2017
0

W środę - 26 lipca - o godzinie 20 w strefie kibica The World Games Plaza na pl. Wolności rozpocznie się Kaufland Athletes' Party. To tradycyjne dla wszystkich edycji TWG święto sportowców biorących udział w Igrzyskach i ich kibiców. Fani mają okazję spotkać zawodników, zrobić sobie zdjęcia i zdobyć autografy.

2017-07-26 09:16 Autor: prochu
Vlog (nie)olimpijski #6 - Dominator Jarosław Olech
0

5 dzień The World Games i kolejny złoty medal dla Polski. Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego vloga.

2017-07-26 07:55 Autor: Damian Filipowski,Paweł Prochowski,
Mamy kolejne złoto! Jarosław Olech najlepszy w trójboju siłowym!
0

Polska ma kolejny złoty medal na trwających Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017. W wadze średniej w trójboju siłowym równych sobie nie miał Jarosław Olech.

2017-07-25 14:14 Autor: Paweł Prochowski
Polacy o włos od niespodzianki. Amerykanie nieznacznie lepsi [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

W meczu o trzecie miejsce rozgrywanego w ramach turnieju futbolu amerykańskiego na The World Games we Wrocławiu Reprezentacja Polski uległa zespołowi USA 7:14 i to Amerykanie wywalczyli brąz.

2017-07-25 11:02 Autor: prochu, źródło: plfa.pl