T-Mobile Ekstraklasa

Marco Paixao ciągle liczy się w walce o tytuł króla strzelców ekstraklasy.
0

Na trybunach będzie przyjaźń, na boisku twarda walka. Śląsk przed meczem z Lechią Gdańsk

Piłkarze Śląska Wrocław żegnają rundę zasadniczą ekstraklasy. Rundę, w której ostatecznie stracili szansę na to, by powalczyć o czwarty z rzędu medal. I tegoroczna wiosna była dla Śląska najgorsza od kilku lat. Na zakończenie piłkarzy trenera Tadeusza Pawłowskiego czeka spotkanie z Lechią Gdańsk, która musi wygrać, aby zachować miejsce w ósemce gwarantującej grę o medale.

2014-04-11 21:57 Autor: ŁM
Marco Paixao tym razem gola nie zdobył
0

Nieprawdopodobny mecz Śląska. Hat-trick piłkarza WKS-u dał zaledwie remis

Śląsk Wrocław zremisował 3:3 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w spotkaniu 29. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Mecz był bardzo emocjonujący, a bezsprzecznym bohaterem widowiska był Dalibor Stevanović, który strzelił dla WKS-u wszystkie trzy gole.

2014-04-05 10:20 Autor: jg/slaskwroclaw.pl
Zawodnicy WKS-u w tym sezonie grają słabo
3

Fatalna porażka Śląska. Nasi piłkarze będą się bronić przed spadkiem

Śląsk Wrocław przegrał z Zawiszą Bydgoszcz 0:1 w spotkaniu 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę trzech punktów zdobył w końcówce meczu Kamil Drygas, choć to wrocławianie przeważali przez cały mecz.

2014-03-30 18:42 Autor: red
Marco Paixao dwoił się i troił, strzelił swojego gola nr 15 w tym sezonie, ale nie dał rady poprowadzić Śląska do zwycięstwa nad Górnikiem Zabrze.
0

Śląsk zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 i czeka go walka o utrzymanie

Przez niemal cały mecz Śląsk Wrocław prowadził z Górnikiem Zabrze i wydawało się, że bez większych problemów dowiezie zwycięstwo do końcowego gwizdka sędziego. Ale na dziesięć minut przed końcem gry wrocławianie stracili gola, prowadzenia odzyskać już nie zdołali i musieli podzielić się punktami z zespołem z Zabrza. Śląsk Wrocław zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1.

2014-03-23 20:28 Autor: ŁM
Paweł Zieliński (przy piłce) w meczu z Górnikiem dostanie szansę na debiut w pierwszym składzie Śląska.
0

Będzie rewanż za pechową porażkę z jesieni? Śląsk Wrocław przed meczem z Górnikiem Zabrze

Tu już nie ma miejsca na błąd czy wpadki. Aby zachować szanse na awans do pierwszej ósemki Ekstraklasy i powalczyć o medale, piłkarze Śląska muszą pokonać Górnika Zabrze.

2014-03-22 14:50 Autor: ŁM
Marco Paixao w ostatnich czterech kolejkach będzie musiał solidnie ''nastrzelać'', aby poprowadzić Śląsk do czołowej ósemki.
0

Wygrać wszystko i nie kalkulować. Śląska Wrocław misja (prawie) niemożliwa w walce o grę o medale Ekstraklasy

Trzy lata sukcesów, w czwartym roku posucha? Wszystko wskazuje na to, że piłkarzom Śląska Wrocław nie uda się awansować do pierwszej ósemki Ekstraklasy i powalczyć o miejsce na ligowym podium. Śląsk ma co prawda jeszcze szanse matematyczne, ale misja awansu do lepszej połowy tabeli będzie równie trudna, jak wspinaczka po drabinie na Mount Everest.

2014-03-21 18:42 Autor: ŁM
Antybohater spotkania - Dudu Paraiba, który za brutalny faul wyleciał z boiska
0

Nieudana wyprawa Śląska do Lubina. Z Górnikiem WKS zagra o wszystko

Śląsk Wrocław zremisował z Zagłębiem Lubin 2:2 w spotkaniu 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego dwukrotnie musieli odrabiać straty, a bramkę na wagę jednego oczka w końcówce spotkania zdobył Rafał Grodzicki.

2014-03-17 09:40 Autor: red
Fani czekają już na kolejny mecz WKS na własnym stadionie
0

Są już bilety na mecz Śląska z Górnikiem Zabrze - najważniejsze spotkanie tej wiosny

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim 23 marca.

2014-03-12 15:46 Autor: jg
Marco Paixao prawie zapewnił Śląskowi zwycięstwo w meczu z Legią. Prawie, bo do wymarzonej wygranej wrocławianom zabrakło 10 minut.
1

Ambitny Śląsk postawił się Legii Warszawa i zremisował 1:1. Zwycięstwo było blisko

Tylko dziesięciu minut zabrakło Śląskowi Wrocław do tego, by wywalczyć zwycięstwo z Legią Warszawa. Wrocławianie mocno pracowali, aby sięgnąć po wygraną, ale musieli się zadowolić remisem 1:1.

2014-03-09 22:10 Autor: ŁM
Śląsk zremisował z Legią po niezłym meczu
3

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1. Na gola Marco Paixao odpowiedział Radović

W ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wrocławski Śląsk podejmuje na Stadionie Miejskim warszawską Legię. WKS z nowym trenerem i podbudowany zwycięstwem w Krakowie marzył o pokonaniu aktualnych mistrzów Polski. Odwieczny rywal był jednak faworytem tej konfrontacji. Śląsk od 66 minuty prowadził po golu Marco Paixao. Wyrównał na 6 minut przed końcem Miroslav Radović.

2014-03-09 17:57 Autor: jg/łm