T-Mobile Ekstraklasa

Marco Paixao w tym sezonie już raz pokonał bramkarza Jagiellonii. Czy w Białymstoku postraszy go po raz kolejny?
0

Piłkarze Śląska zmierzą się z Jagiellonią Białystok. Wezmą rewanż za wyrzucenie z Pucharu Polski?

Dwa mecze, dwie porażki i pożegnanie z Pucharem Polski - w tym sezonie Śląsk nie ma szczęścia do potyczek z Jagiellonią Białystok. Czy wrocławianie zrewanżują się "Jadze" za wcześniejsze mecze i wywiozą komplet punktów z Białegostoku?

2013-11-22 18:28 Autor: Łukasz Maślanka
Patryk Misik
0

Piłkarski Śląsk zgłosił do gry w ekstraklasie nowego gracza

Śląsk Wrocław uprawnił dziś Patryka Misika do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. Zawodnik ma być alternatywą dla skromnej linii pomocy WKS-u, w której nasza drużyna nie ma możliwości rotacji.

2013-11-22 15:01 Autor: jg
Przemysław Kaźmierczak był jednym z lepszych piłkarzy Śląska w meczu z Koroną.
1

Kolejna wpadka w końcówce meczu i kolejne zgubione punkty. Śląsk - Korona Kielce 1:1

Gdyby mecze piłkarskie trwały np. 80 minut, Śląsk Wrocław kroczyłby pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Ale trwają 10 lub nawet więcej minut dłużej i wygląda na to, że dla wrocławskich zawodników jest to problem. Bo po raz kolejny w tym sezonie tracą punkty w praktycznie wygranym meczu w ostatnich minutach gry. Tym razem Śląsk dał sobie wbić gola w 90. minucie i tylko zremisował z Koroną Kielce 1:1.

2013-11-10 18:23 Autor: Łukasz Maślanka
Mateusz Cetnarski z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i dobrze zastępuje Sebastiana Milę.
1

Śląsk kontra Korona Kielce - wrocławianie powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo

Czy piłkarze Śląska Wrocław zanotują trzecie zwycięstwo z rzędu i zaczną marsz w górę tabeli? Aby ustrzelić kolejną wygraną, zespół trenera Stanislava Levego będzie musiał się uporać z Koroną Kielce.

2013-11-09 19:37 Autor: Łukasz Maślanka
Piłkarze Śląska zawsze walczą z Koroną Kielce do upadłego
0

Piłkarze Śląska na fali. Są już bilety na mecz z Koroną Kielce

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Koroną Kielce. Wrocławianie mają szansę odnieść trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu i odzyskać zaufanie kibiców mocno nadszarpnięte niedawną słabą grą.

2013-11-04 16:25 Autor: jg
Fani Śląska bratają się z kibicami Lechii
8

Skandal na meczu przyjaźni w Gdańsku. Prymitywne zachowanie kibiców Śląska i Lechii

Choć Śląsk Wrocław pokonał w meczu przyjaźni gdańską Lechię, to mecz na PGE Arenie zostanie raczej zapamiętany ze względu na skandal, jakim zakończyła się próba uczczenia minutą ciszy zmarłego kilka dni temu byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego oraz Gerarda Cieślika.

2013-11-04 12:42 Autor: jg
Nie tylko Stanislav Levy patrząc na ostatnie poczynania Śląska ma zatroskaną minę
1

Śląsk gra z Podbeskidziem. Czy wrocławianie wreszcie przełamią serię meczów bez zwycięstwa?

Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie z ostatnim zespołem w tabeli T-Mobile Ekstraklasy, to z kim? Piłkarze Śląska Wrocław o przełamanie ostatniej serii porażek powalczą z Podbeskidziem Bielsko-Biała, które obecnie jest ligowym outsiderem.

2013-10-30 22:26 Autor: ŁM
Tym razem Marco Paixao gola nie zdobył, a Śląsk przegrał z Zawiszą
3

Śląsk coraz bliżej dna. Wrocławianie przegrali z Zawiszą Ryszarda Tarasiewicza

Kolejny beznadziejny mecz Śląska Wrocław. Podopieczni Stanislava Levego przegrali w niedzielę u siebie z Zawiszą Bydgoszcz i są coraz bliżej dna ligowej tabeli. Z taką grą WKS zamiast walczyć o europejskie puchary będzie wkrótce bronił się przed spadkiem.

2013-10-27 17:55 Autor: jg
Perturbacje finansowe Śląska odbijają się na formie drużyny, która rzadko wygrywa
2

Śląsk frajersko przegrywa wygrany mecz z Górnikiem w Zabrzu i spada w tabeli

Śląsk Wrocław uległ w Zabrzu miejscowemu Górnikowi 2:3, tracąc dwie bramki w doliczonym czasie gry. WKS nie wygrał jeszcze w tym sezonie na wyjeździe i jest coraz niżej w tabeli.

2013-10-19 18:22 Autor: jg/slaskwroclaw.pl
W ubiegłym sezonie Zagłębie wygrało przy alei Śląskiej 2:0
0

Derby regionu dla Śląska - wrocławianie pokonali Zagłębie Lubin 2:0

Do wielkich derbów Dolnego Śląska świetne pasuje powiedzenie: z dużej chmury mały deszcz. Ten, kto oczekiwał solidnego zastrzyku piłkarskich emocji, musiał się rozczarować, bo mecz Śląska Wrocław z Zagłębiem Lubin poziomem na pewno nie zachwycił. Ale po spotkaniu w lepszych humorach są piłkarze i kibice Śląska. Bo wrocławianie wygrali 2:0 i do wiosny będą mogli cieszyć się z tytułu najlepszej drużyny piłkarskiej na Dolnym Śląsku.

2013-10-04 20:02 Autor: ŁM