Tomasz Jędrzejak

Maksym Drabik tuż za podium Złotego Kasku
0

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław nie zaliczą czwartkowego finału Złotego Kasku w Zielonej Górze do udanych. Maksym Drabik zajął czwarte miejsce, choć zgromadził tylko punkt mniej niż zwycięzca zawodów, Maciej Janowski był jedenasty, a Szymon Woźniak dopiero czternasty. Turniej wygrał Przemysław Pawlicki ze Stali Gorzów.

2017-04-21 17:00 Autor: Paweł Prochowski
Przetarcie przed startem ligi. Wrocławianie pojadą o Złoty Kask
0

W czwartek - 20 kwietnia - w Zielonej Górze odbędzie się turniej finałowy Złotego Kasku. W zawodach wystartuje czterech reprezentantów Betard Sparty Wrocław.

2017-04-19 11:26 Autor: Paweł Prochowski
Betard Sparta Mistrzem Polski Par Klubowych!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław wywalczyli złote medale Mistrzostw Polski Par Klubowych. Wrocławianie w rozgrywanym w Rawiczu turnieju startowali w składzie Szymon Woźniak - Tomasz Jędrzejak, a w pokonanym polu pozostawili m.in. Get Well Toruń i Unię Leszno.

2017-04-09 13:21 Autor: Paweł Prochowski
Trzech wrocławian pojedzie o Złoty Kask
0

Tylko dwóch żużlowców Betard Sparty Wrocław - Szymon Woźniak i Maksym Drabik - z powodzeniem przebrnęli przez eliminacje Złotego Kasku. Tomaszowi Jędrzejakowi zabrakło bardzo niewiele i w turnieju finałowym będzie pełnił funkcję rezerwowego, a wrocławscy juniorzy - Damian Dróżdż i Oskar Bober odpadli z dalszej rywalizacji. W zielonogórskim finale wystąpi również Maciej Janowski, który ze względu na udział w cyklu Grand Prix nie musiał brać udziału w kwalifikacjach.

2017-04-06 13:41 Autor: prochu
Tomasz Jędrzejak zostaje w Betard Sparcie!
0

Kapitan Betard Sparty - Tomasz Jędrzejak - zostaje we Wrocławiu! Klub przedłużył umowę z zawodnikiem o kolejny rok.

2016-11-05 13:00 Autor: prochu
Betard Sparta pojedzie o brąz (RELACJA)
0

Żużlowcy Betard Sparty nie podjęli walki w rewanżowym spotkaniu półfinału PGE Ekstraligi. Wrocławianie wysoko przegrali ze Stalą w Gorzowie Wielkopolskim 33:56 i pozostaje im walka o brązowe medale.

2016-09-12 09:22 Autor: prochu
Betard Sparta może liczyć tylko na cud (ZAPOWIEDŹ)
0

Betard Sparta Wrocław w niedzielę jedzie do Gorzowa Wielkopolskiego na rewanżowy pojedynek ze Stalą w ramach półfinału PGE Ekstraligi. Przed tygodniem wrocławianie polegli na swoim torze 29:49 i mają bardzo niewielkie szanse na awans do finału rozgrywek.

2016-09-11 07:00 Autor: prochu
Betard Sparta wysoko przegrywa w deszczu (RELACJA)
0

Niestety, Betard Sparta Wrocław nie zaliczy pierwszego półfinałowego meczu PGE Ekstraligi do udanych. Rywalizacja była mocno utrudniona przez warunki atmosferyczne, a na torze lepsza okazała się Stal Gorzów, która wygrała 49:29.

2016-09-05 10:00 Autor: prochu
Betard Sparta walczy o finał PGE Ekstraligi (ZAPOWIEDŹ)
0

W niedzielę 4 września Betard Sparta Wrocław zmierzy się ze Stalą Gorzów Wlkp. w pierwszym meczu półfinałowym żużlowej PGE Ekstraligi. Bezsprzecznym faworytem tego starcia są gorzowianie, którzy wygrali rundę zasadniczą rozgrywek, ale podopieczni Piotra Barona - uznawani za czarnego konia - będą chcieli sprawić niespodziankę.

2016-09-04 08:00 Autor: prochu
Betard Sparta w półfinałach PGE Ekstraligi! (RELACJA)
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław pokonali na wyjeździe Unię Leszno 47:43 w spotkaniu 14. kolejki PGE Ekstraligi. Podopieczni Piotra Barona dzięki temu zwycięstwu awansowali do półfinałów rozgrywek.

2016-08-22 12:00 Autor: prochu