Trefl proxima kraków

Bez niespodzianki. Impel wraca z Krakowa na tarczy
0

Siatkarki Impelu Wrocław bardzo ambitnie walczyły w Krakowie z Trefl Proximą i nawet wygrały pierwszego seta 25:23, ale w trzech kolejnych górą były krakowianki. Podopieczne Marka Solarewicza wracają z wyjazdu bez punktów, ale i tak nadal pozostają na dziesiątym - ostatnim bezpiecznym - miejscu w tabeli.

2018-04-08 10:40 Autor: prochu
Ważny mecz Impelu w Krakowie. Pełna mobilizacja wrocławianek [ZAPOWIEDŹ]
0

W ramach 25. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Trefl Proximą Kraków. Będzie to ostatni wyjazdowy mecz Impelek w tej fazie sezonu i jeden z ważniejszych, jeśli chodzi o ostateczny układ tabeli.

2018-04-07 09:30 Autor: prochu
Niewykorzystana szansa Impelek. Trefl Proxima wygrywa we Wrocławiu
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały w sobotę przed własną publicznością z Treflem Proxima Kraków 2:3 w dwunastej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Marka Solarewicza mogły wygrać to spotkanie, nawet za trzy punkty, ale popełniały zbyt wiele błędów, parokrotnie tracąc wypracowaną wcześniej przewagę.

2018-01-07 08:00 Autor: prochu
Trefl Proxima pierwszym noworocznym wyzwaniem Impelek [ZAPOWIEDŹ]
0

Przerwa świąteczna w Lidze Siatkówki Kobiet dobiegła końca. Pierwszym rywalem Impelu Wrocław w 2018 roku będzie Trefl Proxima Kraków. Spotkanie to odbędzie się w Hali Orbita w Święto Trzech Króli.

2018-01-04 18:44 Autor: prochu