Trener Orest Lenczyk

Piłkarze Śląska trzymają się razem, a trener Orest Lenczyk stanowi drugi obóz.
13

Piłkarze Śląska: Albo my, albo trener Lenczyk

Piłkarze Śląska nie chcą dalej pracować z trenerem Orestem Lenczykiem. Tymczasem szkoleniowiec przygotował listę zawodników, których chciałbym sprowadzić na Oporowską.

2012-05-12 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Orest Lenczyk: Szczęście nam nie sprzyjało
0

Śląsk przegrał w Poznaniu z Lechem 0:2. Pierwszego gola samobójczym trafieniem dla gospodarzy zdobył Piotr Celeban. Wynik spotkania ustalił w 95 minucie meczu Artjoms Rudnev. Wcześniej Lecha przed utratą gola uratował między innymi słupek. Jak mecz komentowali szkoleniowcy obu zespołów?

2012-03-25 00:00 Autor: mw
Sebastian Mila w dwóch ostatnich meczach zdobył cztery gole. Jak będzie w Poznaniu?
1

Trener Orest Lenczyk przed meczem Lech - Śląsk

W niedzielę w Poznaniu Lech podejmie Śląsk Wrocław. Gospodarze wiosną nie tylko jeszcze nie wygrali, ale nawet nie strzelili gola. Początek rundy w wykonaniu naszej drużyny też nie był najlepszy, ale tydzień temu zdołali pokonać Cracovię. Kto więc jest faworytem niedzielnego starcia? Trener Orest Lenczyk dyplomatycznie stwierdza: - Cała prawda o formie zespołu wychodzi dopiero na boisku.

2012-03-23 00:00 Autor: mw
0

Trener Orest Lenczyk: Są dziennikarze i nocnikarze

Śląsk w końcu wygrał pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Wrocławianie łatwo pokonali u siebie Cracovię 3:0. Po spotkaniu trener Orest Lenczyk odniósł się do tego, co działo się w klubie w ostatnich dniach. Także do podsłuchanych przez dziennikarzy jego rozmów z prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem.

2012-03-18 00:00 Autor: mw
Trenerowi Orestowi Lenczykowi nie brakuje zmartwień przed meczem z Cracovią.
0

Kolejny zawodnik Śląska wypadł ze składu

W meczu o Puchar Polski z Arką Gdynia kontuzji nabawił się Piotr Ćwielong. Skrzydłowy naderwał więzadło trójgraniaste w stawie skokowym.

2012-03-16 00:00 Autor: mw
Kibice z niedowierzaniem patrzą na swój ukochany Śląsk. A może być jeszcze gorzej.
2

Słaba gra i kłopoty personalne - taki jest obraz Śląska

Po porażce w ćwierćfinale Pucharu Polski z Arką w Gdyni można zadać sobie pytanie - czy może być jeszcze gorzej. Otóż może. Do słabej gry zespołu mogą dojść problemy personalne.

2012-03-15 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
2

Co się dzieje ze Śląskiem? Szukamy odpowiedzi

Co się dzieje z naszym Śląskiem? – to pytanie zadają sobie dzisiaj wszyscy kibice wrocławskiego zespołu. Odpowiedź może znać tylko trener Orest Lenczyk. My jedynie możemy się zastanawiać i spekulować.

2012-03-13 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Marian Kelemen w meczu z Widzewem Łódź usiądzie na ławce rezerwowych?
0

Co wymyśli trener Orest Lenczyk?

W niedzielę piłkarze Śląska zmierzą się na wyjeździe z Widzewem Łódź. Na jakie zmiany w składzie w porównaniu z pojedynkiem z Legią Warszawa zdecyduje się szkoleniowiec wrocławskiego zespołu?

2012-03-02 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Jesienią Śląsk pokonał Ruch 1:0, a gola zdobył Cristian Diaz.
0

Orest Lenczyk ocenia mecz z Ruchem Chorzów

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Śląska zremisowali z Ruchem Chorzów na Stadionie Miejskim 1:1. Gola dla wrocławian zdobył w pierwszej połowie Mateusz Cetnarski. Wyrównał po przerwie Arkadiusz Piech.

2012-02-19 00:00 Autor: slaskwroclaw/mw
Postawa zawodników jest obiecująca - zdradza trener Orest Lenczyk.