Uks żeglarz wrocław

Świetny występ wrocławian na żeglarskich młodzieżowych MP! Pełna dominacja złotego medalisty
0

W miniony weekend na jeziorze Siecino odbywały się mistrzostwa Polski do lat 11 w żeglarstwie na łódce klasy Optimist - najliczniejszej klasie dla dzieci na świecie. Na starcie stanęło 96 zawodników w kategorii chłopców ze wszystkich klubów żeglarskich w Polsce, a pierwsze miejsce zajął Jacek Kalinowski, reprezentant Żeglarza Wrocław.

2017-08-15 13:28 Autor: prochu
Wrocławianin otarł się o podium zawodów
0

Sukces 16-latka z Wrocławia na mistrzostwach świata

Podczas zakończonych właśnie w Hobart Mistrzostw Świata klasy Cadet, Polskę reprezentowali - 16-letni wrocławianin Piotr Szlachcic (UKS Żeglarz Wrocław) i 12-letni załogant Eryk Martynko (UKŻ Grot OSiR Suwałki). Ostatecznie nasz team zajął bardzo dobre 4 miejsce. Choć do medalu brakowało niewiele, młodzi sportowcy wracają z Australii nie tylko z dobrym wynikiem, ale i z mianem zawodników fair play.

2013-01-08 00:00 Autor: jg