Vaclav Milik

Betard Sparta Wrocław wystartuje w lidze czeskiej! [PRIMA APRILIS]
0

Bardzo ciekawy pomysł WTS Sparty Wrocław. Wicemistrzowie Polski nawiązali współpracę z czeską ligą żużlową, na mocy której będą startować w tamtejszych rozgrywkach. Dzięki temu zawodnicy, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu szans na występy, będą mogli nabierać doświadczenia.

2018-04-01 00:02 Autor: Paweł Prochowski
Kolejni Spartanie wyjechali na tor. Inauguracja sezonu coraz bliżej
0

Kolejni wrocławscy żużlowcy wyjechali na tor. Damian Dróżdż i Max Fricke mają już za sobą starty w lidze angielskiej, a trzech kolejnych Spartan - Andrzej Lebiediew, Gleb Czugunow i Vaclav Milik - po raz pierwszy pojawiło się w tym sezonie na torze w zawodach Speedway Best Pairs, które odbyły się w niedzielę na toruńskiej MotoArenie.

2018-03-26 21:50 Autor: prochu
Moje święta: Vaclav Milik
0

Jak wyglądają święta Vaclava Milika, żużlowca Betard Sparty Wrocław? Sympatyczny zawodnik odpowiedział na kilka pytań z naszej świątecznej ankiety.

2017-12-24 11:00 Autor: prochu
Wielki sukces Andrzeja Lebiediewa. Łotysz został mistrzem Europy!
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Andrzej Lebiediew wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy. Łotysz w czwartym finale cyklu był drugi - zaraz za Krzysztofem Kasprzakiem - ale w klasyfikacji generalnej okazał się bezkonkurencyjny. Trzecie miejsce w mistrzostwach zajął inny z wrocławian, Vaclav Milik.

2017-10-17 01:13 Autor: prochu
Betard Sparta z najwyższą frekwencją w minionym sezonie [WIDEO]
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław w tym sezonie zdobyli srebrne medale PGE Ekstraligi. Do złota zabrakło niewiele, ale za to wrocławianie przewodzą w klasyfikacji frekwencji na poszczególnych stadionach najwyższej klasy rozgrywkowej.

2017-10-06 13:51 Autor: prochu
Vaclav Milik wygrywa prestiżową Zlatą Prilbę w Pardubicach
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław, Vaclav Milik zwyciężył w 69. turnieju o Zlatą Prilbę Pardubic. W finale tych nietypowych, ale niezwykle prestiżowych zawodów Czech pokonał Rune Holtę i Maxa Fricke'a. Drugi z wrocławian startujący w czeskim złotym kasku - Maciej Janowski - był szósty.

2017-10-04 15:58 Autor: Paweł Prochowski
Kulisy przegranego finału Betard Sparty z Fogo Unią Leszno [WIDEO]
0

W tym sezonie żużlowcy z Wrocławia muszą zadowolić się srebrem Drużynowych Mistrzostw Polski. Sprawa zwycięstwa w finale rozstrzygnęła się dopiero w ostatnim biegu. Jak wyglądało starcie na Stadionie Olimpijskim? Klubowa telewizja Sparty przedstawia kulisy rewanżowego starcia Betard Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno (45:45).

2017-09-28 12:53 Autor: prochu
Finał żużlowej PGE Ekstraligi. Czy Betard Sparta zaskoczy rywala? Składem na pewno nie
0

W niedzielę Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Fogo Unią Leszno w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi. Wciąż jednak nie milkną echa pierwszego spotkania w Lesznie, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 49:41. Czy osiem punktów to wystarczająca zaliczka przed rewanżem? A może wrocławianie zaskoczą rywala?

2017-09-21 10:01 Autor: prochu
Fenomenalne widowisko w Gorzowie! Betard Sparta w finale PGE Ekstraligi!
0

Ależ spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim! Po jedenastu wyścigach wrocławianie przegrywali ze Stalą różnicą dwunastu punktów (27:39), ale fantastycznie pojechali w końcówce meczu. Mozolnie odrabiali straty, by w ostatnim biegu doprowadzić do remisu. Rezultat 45:45 oznacza, że w wielkim finale pojedzie Betard Sparta Wrocław.

2017-09-10 21:12 Autor: Paweł Prochowski
Weekendowy dublet Taia Woffindena
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Tai Woffinden ma za sobą niezwykle udany weekend. W sobotę Anglik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim, a dzień później był bezkonkurencyjny w turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego.

2017-08-28 08:06 Autor: prochu