Visła Bydgoszcz

Tie-breaki do zdecydowanej poprawy. Gwardia Wrocław poległa w Bydgoszczy
0

Ilekroć w tym sezonie w spotkaniu Gwardii Wrocław dochodzi do piątego seta, oznacza to dla nich kłopoty. Siatkarze z Wrocławia po zaciętym meczu przegrali na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz 2:3. To już trzecia porażka Gwardzistów w takim stosunku w bieżącej kampanii.

2021-10-23 11:45 Autor: Bartosz Królikowski
Brązowe medale nie dla Gwardii. Wrocławianie po raz trzeci przegrali z Visłą Bydgoszcz
0

Wrocławscy siatkarze nie poszli niestety w ślady koszykarzy i nie wywalczyli brązowych medali Tauron 1. Ligi. Gwardia Wrocław poniosła porażkę 1:3 z Visłą Bydgoszcz w Hali Ortbita i ostatecznie przegrali rywalizację o trzecie miejsce w identycznym stosunku.

2021-05-10 13:21 Autor: Bartosz Królikowski
Gwardia Wrocław tym razem bez najmniejszych szans w Bydgoszczy
0

Kompletnie zdemolowani i rozbici zostali siatkarze Gwardii Wrocław w trzecim meczu rywalizacji o brąz Tauron 1. Ligi. Wrocławianie nie byli w stanie podjąć skutecznej walki w żadnym z setów i bardzo szybko przegrali na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz 0:3. Tym samym w następnym meczu będą pod ścianą.

2021-05-07 10:59 Autor: Bartosz Królikowski
Gwardia przerwała fatalną serię i doprowadziła do remisu w rywalizacji o trzecie miejsce!
0

Bydgoska niemoc przełamana, a Gwardia wciąż walczy. Siatkarze Gwardii Wrocław pokonali w Hali Orbita Visłę Bydgoszcz 3:1 i w rywalizacji do trzech zwycięstw o brąz Tauron 1. Ligi jest remis 1:1. To pierwsza w tym sezonie wygrana Gwardzistów z zespołem z kujawsko-pomorskiego.

2021-05-03 11:40 Autor: Bartosz Królikowski
Gwardia Wrocław rozbita w Bydgoszczy w pierwszym meczu o brązowe medale
0

Dobrze rozpoczynali, ale kończyli zawsze tak samo słabo. Siatkarze Gwardii Wrocław nie potrafili utrzymać formy w żadnym z setów i w efekcie przegrali na wyjeździe z Visłą Bydgoszcz 0:3. To był pierwszy mecz rywalizacji do trzech zwycięstw o brązowe medale Tauron 1. Ligi.

2021-04-30 13:00 Autor: Bartosz Królikowski
Bolesny koniec domowej serii. Gwardia Wrocław bez szans w starciu z Visłą Bydgoszcz
0

Była nadzieje na kolejne domowe zwycięstwo, a tymczasem nastąpiło zderzenie ze ścianą. Siatkarze Gwardii Wrocław przegrali w Hali Orbita 0:3 ze świetnie dysponowaną Visłą Bydgoszcz. To pierwsza porażka wrocławian w Orbicie od końcówki listopada.

2021-02-04 12:13 Autor: Bartosz Królikowski