Vitezslav lavicka

Matus Putnocky: Forma jest, ale całego zespołu
0

Śląsk Wrocław pokonał Lecha Poznań 3:1 w meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Wrocławianie zagrali świetny mecz jako zespów, ale mieli też dwóch bohaterów - w ataku imponował Łukasz Broź, który dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców, a między słupkami cuda wyczyniał Matus Putnocky. - Jest dopiero początek ligi, mamy trenować i trzymać formę, żeby tak grać jak najdłużej - przyznał bramkarz WKS-u.

2019-08-10 12:02 Autor: prochu
Lider we Wrocławiu. Śląsk lepszy od Lecha w meczu na szczycie!
0

Śląsk Wrocław pokonał Lecha w Poznaniu 3:1 w spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Podopieczni Vitezslava Lavicki objęli prowadzenie w 6. minucie, kiedy rzut karny wykorzystał Robert Pich, ale po kwadransie było już 1:1 - gola wyrównującego strzelił Darko Jevtić. Niedługo potem dwa ciosy wyprowadził Łukasz Broź, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

2019-08-09 22:30 Autor: prochu
Śląsk Wrocław zagra o pozycję lidera piłkarskiej PKO Ekstraklasy! [ZAPOWIEDŹ]
0

Kto by pomyślał, że tuż po starcie nowego sezonu PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław będzie grał mecz na szczycie tabeli? A jednak. Przed wrocławianami trudny mecz z Lechem Poznań, który obecnie jest liderem rozgrywek.

2019-08-09 14:44 Autor: rop
Vitezslav Lavicka: Wiemy, że w Poznaniu czeka nas ciężki mecz
0

Trener Vitezslav Lavicka jest spokojny o dyspozycje swojego zespołu przed piątkowym spotkaniem z Lechem Poznań. - Wszyscy są przygotowani. Po meczu z Legią trenowaliśmy każdego dnia, zrobiliśmy analizę video przeciwnika, mieliśmy trening taktyczny, a jutro odbędzie się ostatni trening przed wyjazdem do Poznania - mówi trener Śląska, Vitezslav Lavicka.

2019-08-07 14:58 Autor: Aleksander Hutyra
Vitezslav Lavicka przed meczem w Warszawie: Legia nie jest ustabilizowana
0

- Jak na razie wygraliśmy dopiero dwa mecze. Przed nami jeszcze 35 kolejek - przestrzega szkoleniowiec Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka. Jego zespół w niedzielę - 4 sierpnia - zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

2019-08-03 10:09 Autor: prochu
Kolejne wzmocnienie WKS-u. Diego Zivulić piłkarzem Śląska
0

Środkowy pomocnik z Chorwacji, Diego Zivulić, został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 27-latek związał się z klubem umową do końca czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

2019-08-04 12:05 Autor: prochu
Ekipa Lavicki zdobędzie Warszawę? [ZAPOWIEDŹ]
0

Kto się spodziewał, że po dwóch kolejkach nowego sezonu PKO Ekstraklasy wiceliderem rozgrywek będzie Śląsk Wrocław? Chyba tylko niepoprawni optymiści. Ale to, co było mało prawdopodobne, stało się realne. W weekendowej serii spotkań wrocławianie będą mieli drugą - po meczu z mistrzem Polski, Piastem Gliwice - okazję do tego, aby udowodnić swoją klasę. W Warszawie zagrają z Legią, która formą nie grzeszy, ale nie można jej lekceważyć.

2019-08-03 18:00 Autor: red.
Piłkarze Śląska wyśrubowali rekord zwycięstw
0

Niedzielna wygrana Śląska Wrocław przysporzyła fanom wiele radości, bo w ostatnim czasie nie zdarzało się, żeby WKS odwrócił losy spotkania w samej końcówce. Podopieczni Vitezslava Lavicki zdobyli trzy punkty, które na kilkadziesiąt godzin dały im pozycję lidera PKO Ekstraklasy, ale także pobili klubowy rekord - było to szóste zwycięstwo Śląska w ekstraklasie z rzędu.

2019-08-01 01:56 Autor: prochu
Viteslav Lavicka po meczu z Piastem: Wszyscy cierpieliśmy w pierwszej połowie
0

Śląsk Wrocław po świetnej końcówce pokonał Piasta Gliwice 2:1 w spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy. - Brakowało nam ruchu do połki, ale przez cały mecz wspieraliśmy się nawzajem. To ogromnie ważne, że walczyliśmy do ostatniej minuty - podreśla trener WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-30 10:21 Autor: prochu
Śląsk - Piast 2:1. Mistrz przegrywa, lider we Wrocławiu [WIDEO]
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy oczka, WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-29 16:22 Autor: prochu