Vitezslav lavicka

Kapitalna końcówka Śląska! Mistrz pokonany, WKS liderem!
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy "oczka", WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-28 19:49 Autor: prochu
Dodatkowe atrakcje dla kibiców przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice
0

W niedzielę Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice w ramach 2. kolejki PKO Ekstraklasy. I choć spotkanie odbędzie się dopiero o 17:30, to już od 16 na Stadionie Wrocław na kibiców WKS-u czekają dodatkowe atrakcje.

2019-07-28 09:28 Autor: prochu
Wojciech Golla: Napastnik jest pierwszym obrońcą [WIDEO]
0

W niedzielę Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice. - Zespół ten zdobył mistrzostwo i uważam, że w poprzednim sezonie grał naprawdę dobrą piłkę. To bardzo silny zespół, ale my skupiamy się na swoich atutach i postaramy się je wykorzystać - komentuje piłkarz WKS-u Wojciech Golla.

2019-07-27 00:04 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka przed meczem z Piastem: Myślimy o wzmocnieniach
0

W sobotę piłkarze Śląska Wrocław zmierzą się na własnym stadionie z Piastem Gliwice. - Mamy respekt do wszystkich przeciwników, ale my chcemy grać swoje, a nie ustawiać skład pod przeciwnika - mówi szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-26 14:39 Autor: prochu
Trwa sprzedaż biletów na inaurugację sezonu na Stadionie Wrocław
0

W najbliższą niedzielę (28 lipca) o godzinie 17:30 odbędzie się pierwszy domowy mecz Śląska Wrocław w obecnych rozgrywkach. Podopieczni Vitezslava Lavicki podejmą mistrza Polski - Piasta Gliwice. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

2019-07-23 15:14 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka tonuje nastroje po meczu w Krakowie.
0

Vitezslav Lavicka tonuje nastroje po meczu w Krakowie. "Zwycięstwo ciężkiej pracy"

Ślask Wrocław w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy pokonał na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0. - To ciągle tylko jedna, pierwsza kolejka. Trzeba pracować dalej - mówi szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-22 13:19 Autor: prochu
Zwycięska inauguracja Śląska! Wrocławianie wygrali w Krakowie
0

Piłkarze Śląska Wrocław pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0 w meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy. Jedynego gola dla WKS-u strzelił nowy nabytek, Dino Stiglec, a bramka ta może kandydować do miana gola kolejki.

2019-07-20 21:17 Autor: prochu
Na początek Wisła. Piłkarze Śląska rozpoczynają nowy sezon PKO Ekstraklasy
0

Międyzsezonowa przerwa letnia dobiegła końca! W sobotę - 20 lipca - piłkarze Śląska Wrocław rozegrają pierwszy mecz ligowy w sezonie 2019/2020. Podopieczni Vitezslava Lavicki jadą do Krakowa, by tam zmierzyć się z nieobliczalną Wisłą. Początek spotkania o godzinie 17:30.

2019-07-19 12:48 Autor: prochu
Śląsk wsparł fundację
0

Śląsk wsparł fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Śląsk Wrocław po raz kolejny wsparł działania Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Wrocławski klub - podczas przedsezonowej prezentacji oraz ostatniego sparingu przed startem rozgrywek - udostępnił nieodpłatnie organizacji charytatywnej najbardziej eksponowane miejsce na strojach meczowych, zarezerwowane dla sponsora głównego. Logo fundacji umieszczone zostało w centralnej części nowych koszulek WKS-u.

2019-07-15 13:58 Autor: prochu