Vitezslav lavicka

Vitezslav Lavicka po meczu z Cracovią: Pokazaliśmy mentalność zwycięzców
0

Śląsk Wrocław pokonał w 5. kolejce PKO Ekstraklasy Cracovię 2:1, a bramkę na wagę trzech punktów w końcówce spotkania zdobył Mateusz Cholewiak. - Jestem zadowolony, że pokazaliśmy mentalność zwycięzców. Cały czas chcieliśmy to spotkanie wygrać - komentował po meczu szkoleniowiec WKS-u, Vitezslav Lavicka.

2019-08-19 09:24 Autor: prochu
Robert Pich najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Śląska
0

Robert Pich otworzył wynik sobotniego spotkania z Cracovią, wygranego przez Śląsk 2:1. Była to 35. bramka słowackiego pomocnika w barwach WKS-u. Tym samym został najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii wrocławskiego klubu.

2019-08-18 18:37 Autor: prochu
Kapitalny gol Mateusza Cholewiaka daje Śląskowi wygraną! [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław pokonał w spotkaniu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Cracovię 2:1. Wrocławian na prowadzenie w pierwszej połowie wyprowadził Robert Pich, a na 20 minut przed końcem meczu wyrównał Rubio, który zaskoczył Matusa Putnocky'ego pięknym uderzeniem z kilku metrów. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Mateusza Cholewiaka. Rezerwowy w 87. minucie huknął z dwudziestu metrów trafiając w samo okienko bramki Cracovii.

2019-08-17 17:08 Autor: Artur Gołdyn
Śląsk gra z Cracovią. Wszystko, co musisz wiedzieć o tym meczu
0

W sobotę Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Cracovią. Gdzie kupić bilety na ten mecz? Jak dojechać na stadion? Kto zagra w podstawowej jedenastce, a kogo zabraknie? Wszystkie te informacje znajdziecie w naszym informatorze.

2019-08-16 20:00 Autor: prochu
Śląsk rozsiądzie się wygodnie na fotelu lidera PKO Ekstraklasy? [ZAPOWIEDŹ]
0

Początek nowego sezonu PKO Ekstraklasy to trudny czas dla Śląska Wrocław, bo co kolejkę wrocławianie mają wymagającego rywala na swojej drodze. Najbliższym będzie Cracovia, która w rozgrywki weszła nieźle, podobnie zresztą jak Śląsk i we Wrocławiu chce zdobyć pełną pulę, aby wskoczyć na ligowe podium.

2019-08-16 08:00 Autor: red.
Śląsk będzie musiał poradzić sobie bez Krzysztofa Mączyńskiego
0

Krzysztof Mączyński w ostatnim meczu Śląska Wrocław - wygranym 3:1 z Lechem Poznań - w końcówce otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Było to już jego czwarte napomnienie w tym sezonie, więc w starciu z Cracovią czeka go przymusowa przerwa.

2019-08-15 11:47 Autor: prochu
Serbski skrzydłowy może trafić do Śląska. Musi tylko przekonać do siebie trenera
1

Serb Filip Marković przez najbliższy tydzień będzie trenował z drużyną Śląska Wrocław. Zawodnik w tym czasie będzie starał się przekonać do siebie sztab szkoleniowy WKS-u.

2019-08-13 12:40 Autor: prochu
Będzie rekord frekwencji? 20 tysięcy biletów na mecz Śląska sprzedanych
0

To będzie prawdziwe starcie gigantów. 1 września na Stadionie Wrocław naprzeciw siebie staną dwie rewelacje obecnego sezonu - Śląsk i Pogoń Szczecin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

2019-09-01 11:30 Autor: prochu
Trener Śląska po meczu z Lechem: Podstawą zwycięstwa praca całego zespołu
0

Śląsk Wrocław pokonał Lecha Poznań 3:1 w meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Zadowolenia z tego wyniku nie krył szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka. - Mieliśmy bardzo dobry start meczu, szybko strzeliliśmy pierwszego gola. Jednak dla mnie bardzo ważnym momentem była druga bramka - podkreśla czeski trener.

2019-08-11 14:10 Autor: prochu
Euro-System oficjalnym sponsorem Śląska i Akademii Piłkarskiej WKS-u
0

Euro-System, firma specjalizująca się w systemach aranżacji powierzchniowej, został oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. W ramach współpracy jego logo pojawi się na przedniej części spodenek zawodników WKS-u. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/2020.

2019-08-10 14:15 Autor: prochu