Rozpoczął się proces Józefa Piniora i złote wrocławskie siatkarki [PODSUMOWANIE DNIA]

Czym w poniedziałek żył Wrocław? Ruszył proces Józefa Piniora, Jerzy Michalak znalazł pracę w sektorze publicznym, partia Zieloni chcą pozwać miasto ze względu na smog, a Betard Sparta Wrocław szykuje ciekawy transfer, który może być prawdziwą bombą. Zapraszamy na podsumowanie dnia.

2019-02-12 00:08 Autor: prochu
Juniorki Volley Wrocław mistrzyniami Dolnego Śląska
0

Juniorki Volley Wrocław podczas turnieju finałowego rozgrywek regionalnych, który odbył się w miniony weekend, obroniły tytuł mistrzyń Dolnego Śląska. Na zakończenie zawodów wojewódzkich siatkarki trenera Rafała Błaszczyka pokonały AZS AWF Wrocław 3:0.

2019-02-11 14:53 Autor: prochu
KSZO pokonane! Volley wygrywa w meczu
0

KSZO pokonane! Volley wygrywa w meczu "za 6 punktów"!

Siatkarki Volley Wrocław wygrywały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 w spotkaniu 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Wygrana - tym bardziej trzypunktowa - jest szalenie istotna w kontekście walki o pozostanie w gronie najlepszych - podopieczne Marka Solarewicza znacznie zwiększyły szanse utrzymania się w lidze bez konieczności rozgrywania dodatkowych meczów barażowych.

2019-02-10 21:10 Autor: prochu
Dobre wieści dla zespołu Volley. Weronika Wołodko wróciła do treningów
0

Dobra informacja z drużyny wrocławskich siatkarek. Do trenowania po miesięcznej przerwie powróciła Weronika Wołodko. Przerwa rozgrywającej Volley wynikała z choroby, która uniemożliwiała profesjonalne uprawianie sportu.

2019-02-07 12:43 Autor: prochu
Trzy punkty dla Budowlanych. Porażka Volley w Łodzi
0

Volley Wrocław walczył ambitnie, ale musiał uznać wyższość Budowlanych Łódź. Podopieczne Marka Solarewicza zagrały niezłe spotkanie i w każdej partii długo pozostawały w grze, ale ostatecznie przegrały z łodziankami 1:3.

2019-02-04 19:03 Autor: prochu
Volley jedzie do Łodzi sprawić niespodziankę [ZAPOWIEDŹ]
0

Siatkarki Volley Wrocław w ramach 17. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zmierzą się z Grot Budowlanymi Łódź. Wrocławianki powalczą o cenne punkty, które pomogą im poprawić swoją sytuację w tabeli. Czeka je jednak trudne zadanie, bowiem łodzianki są zdecydowanie wyżej notowane i mają medalowe aspiracje.

2019-02-02 14:02 Autor: Aleksander Hutyra
Monika Potokar wzmacnia Volley Wrocław
0

Volley Wrocław ma nową zawodniczkę. Jest nią Monika Potokar, reprezentantka Słowenii, która do Wrocławia trafiła z ligi greckiej. O miejsce w pierwszej szóstce będzie rywalizować z Natalią Murek oraz Karoliną Piślą.

2019-02-02 09:52 Autor: prochu
Ostatnia prosta walki o młodzieżowe mistrzostwa Dolnego Śląska siatkarek
0

W najbliższych tygodniach młodzieżowe zespoły Volley Wrocław - juniorki, kadetki i młodziczki - zagrają o mistrzostwo Dolnego Śląska. Wydaje się, że najbliżej tego celu mogą być młodziczki, bowiem wśród czterech drużyn walczących o ten sukces są dwa zespoły Volley. Dodajmy, że walka o złoto w województwie to także początek rywalizacji o mistrzostwo Polski.

2019-02-01 13:39 Autor: prochu
Kolejne problemy Volley. Przerwa Weroniki Wołodko, Jolanta Kelner z kontraktem
0

Kolejne roszady w zespole Volley Wrocław. Niestety, kolejne wymuszone trudną sytuacją kadrową. Po kontuzjach Klaudii Felak i Roksany Wers, teraz przymusowa przerwa czeka Weronikę Wołodko. W jej miejsce klub zakontraktował rozgrywającą, Jolantę Kelner.

2019-01-28 15:35 Autor: prochu
Bez wygranej, ale z cennym punktem. Kolejna porażka Volley w Orbicie
0

Nie udało się odczarować wrocławskiej Hali Orbita. Siatkarki Volley uległy BKS-owi Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 w spotkaniu 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, ale za tę przegraną otrzymają jeden punkt. I choć trudno cieszyć się z porażki, zwłaszcza kiedy prowadzi się w setach 2:1, to jest to kolejne "oczko" na wagę złota.

2019-01-27 23:07 Autor: prochu