Volley wrocław

Wrocławskie kluby na dłużej w Hali Orbita. Program „Tanie Granie” będzie kontynuowany
0

Świetne wieści dla wrocławskich kibiców. Jak oficjalnie poinformował Urząd Miejski Wrocławia, przez kolejny sezon kontynuowany będzie program „Tanie Granie”. Dzięki niemu kluby sportowe z Wrocławia, te które swoje mecze rozgrywają w hali, dalej będą mogły nieodpłatnie korzystać z Hali Orbita.

2021-09-15 10:44 Autor: bk
Siatkówka na Dolnym Śląsku ma się rozwijać. Symbolem nowe logo Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej
0

Swój dotychczasowy image odmienić postanowił Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej. Ma on bowiem nowe logo, które ma stać się symbolem zmian i rozwoju w siatkówce na Dolnym Śląsku. Jednocześnie odnaleźć można w nim liczne nawiązania do tradycji.

2021-09-07 07:00 Autor: bk
Mocny finisz sezonu zasadniczego. Volley Wrocław wygrywa z Budowlanymi Łódź!
0

To był zwycięski koniec sezonu zasadniczego w wykonaniu wrocławskich siatkarek. Zawodniczki Volley Wrocław pokonały na wyjeździe osłabiony koronawirusem zespół Budowlanych Łódź 3:0. Zakończyły one tym samym fazę zasadniczą na dziesiątym miejscu w tabeli.

2021-03-10 13:40 Autor: Bartosz Królikowski
Wyrównana bitwa zakończona happy-endem. Volley Wrocław pokonuje Jokera Świecie
0

Już w czwartym z rzędu meczu tej drużyny obejrzeliśmy tie-breaka, ale wreszcie zakończonego triumfem. Siatkarki Volley Wrocław po niezwykle wyrównanym spotkaniu pokonały we własnej hali Joker Świecie 3:2.

2021-02-20 12:36 Autor: Bartosz Królikowski
Było naprawdę blisko sensacji. Volley Wrocław urwał punkty Chemikowi Police
0

Mogły sprawić olbrzymią sensację, ale zabrakło tego ostatniego seta. Siatkarki Volley Wrocław prowadziły już 2:1 w setach z Chemikiem Police, lecz nie postawiły kropki nad „i” i ostatecznie przegrały z mistrzyniami Polski 2:3, pozostawiając jednak pozytywne wrażenie.

2021-02-15 14:22 Autor: Bartosz Królikowski
Twardo walczyły, lecz poległy w tie-breaku. Porażka Volley Wrocław z Pałacem Bydgoszcz
0

Wrocławskie siatkarki postawiły rywalkom trudne warunki, wygrały dwa sety, ale w tie-breaku nie miały szans. Zawodniczki Volley Wrocław przegrały na wyjeździe z Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz 2:3.

2021-02-09 14:43 Autor: Bartosz Królikowski
Volley Wrocław z nowym szkoleniowcem. Dawid Murek pierwszym trenerem wrocławianek
0

Przed Świętami Bożego Narodzenia z prowadzenia siatkarek Volley Wrocław zrezygnował dotychczasowy trener Wojciech Kurczyński. Na ogłoszenie nazwiska jego następcy nie trzeba było długo czekać, gdyż wrocławski klub oficjalnie poinformował, iż obowiązki pierwszego trenera przejmie Dawid Murek, który jak dotąd pełnił rolę drugiego szkoleniowca wrocławianek.

2020-12-28 16:27 Autor: Bartosz Królikowski
#VolleyWrocław wraca z Polic na tarczy
0

Sobotniej wyprawy do Polic siatkarki #VolleyWrocław nie zaliczą do udanych. Podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego walczyły z wyżej notowanym Chemikiem Police w każdej partii, ale ostatecznie przegrały 0:3. Każdego seta wrocławianki przegrały do 20.

2019-10-28 01:17 Autor: red
Trudny rywal na drodze siatkarek #VolleyWrocław
0

Liga Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu. Przed nami trzecia kolejka rozgrywek, w której siatkarki #VolleyWrocław czeka kolejne trudne zadanie. W sobotnie popołudnie zmierzą się na wyjeździe z Grupa Azoty Chemikiem Police, czyli siedmiokrotnym mistrzem kraju. Początek meczu o godzinie 18.

2019-10-26 10:30 Autor: red
Volleymaniacy wchodzą za darmo na mecze #VolleyWrocław
0

#VolleyWrocław zaprasza wszystkich Volleymaniaków do udziału w meczach seniorskiej drużyny. Spotkania odbywają się w hali Orbita, za uczestnicy projektu - dzięki specjalnym kartom Volleymaniaka - wchodzą na mecze za darmo. Podobnie jak siatkarki, które w przeszłości reprezentowały klub z Dolnego Śląska.

2019-10-23 07:55 Autor: red