WARRIORS

0

WRO-BASKET: Trzy mecze, trzy dogrywki

W najbardziej zaciętym meczu I ligi pomiędzy drużynami Muchobronx i Warriors do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż dwie dogrywki. Beniaminek I ligi - drużyna Muchobronx - zacięcie walczyła z ćwierćfinalistą XXII edycji - drużyną Warriors - i niewiele brakowało by wyszła zwycięsko z tego pojedynku.

2011-10-18 00:00 Autor: pK, press
0

WRONBA: Nadchodzi finał

Startujący do play-offs dopiero z szóstego miejsca w tabeli koszykarze TST Kogeneracja S.A. pokazali dlaczego są najbardziej utytułowanym zespołem w historii WRONBA. Pokonując zespół HES zakwalifikowali się do Wielkiego Finału po raz 13. Ich przeciwnikiem w decydującym meczu sezonu będą obrońcy mistrzowskiego tytułu - Sampraus.

2011-06-21 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Krzysztofowi Boczanowskiemu nie udało się zatrzymać zespołu z Sobótki pomimo, iż w całym spotkaniu zdobył 21 punktów.
0

WRONBA: Pyszne.pl spada z SuperWRONBY

Pomimo zwycięstwa nad aktualnym mistrzem SuperWRONBY koszykarze zespołu Pyszne.pl nie uchronili sie przed spadkiem. W decydującym o pozostaniu na najwyższym szczeblu rozgrywek spotkaniu ulegli po bardzo wyrównanym meczu zespołowi Tako.

2011-01-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WRONBA: Pierwsza porażka mistrzów

Koszykarze Event Service doznali peirwszej porazki w obecnych rozgrywkach. Ich pogromcą okazał się zespół Sampraus.

2010-11-22 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Andrzej Gruszka nie zapewnił zwycięstwa swojemu zespołowi w pojedynku z Ekopolinem.
0

WRONBA: Zwycięski rewanż Ekopolinu

W spotkaniu beniaminków SUPERWronby Ekopolin wygrał z zespołem Pyszne.pl 38:50 pomimo wysoko przegranej 18:4 pierwszej kwarcie spotkania. W innych spotkaniach WRONBY Warriors pokonali Łże Elity 44:39 natomiast w 3 lidze Granimex ograł zespół Letnia Wrocław 123:17. Imponujący wynik Granimexu pozostaje jednak w cieniu faktu, iż zawodnicy tej drużyny stanęli w hali przy ulicy Dawida przeciwko zespołowi złożonemu z samych pań.

2010-10-18 00:00 Autor: Piotr Kolisko