Warta Gorzów Wielkopolski

Udana pogoń Ślęzy. Wrocławianie w końcówce wyrwali Warcie zwycięstwo [RELACJA, WIDEO]
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław jeszcze do 76. minuty przegrywali w Gorzowie Wielkopolskim z Wartą 1:2, ale świetna końcówka i dwie strzelona bramki dały 1KS-owi ważne zwycięstwo. Dzięki tej wygranej podopieczni Grzegorza Kowalskiego awansowali na drugie miejsce w tabeli, a do prowadzącego Górnika Polkowice tracą cztery "oczka".

2018-10-21 10:05 Autor: prochu
Powrót do ligowej rzeczywistości. Ślęza ponownie odwiedza Gorzów Wlkp. [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej udziałem reprezentacji Dolnego Śląska w eliminacyjnym turnieju UEFA Regions' Cup, rozgrywki wznawia III liga. Ślęza Wrocław po raz drugi w przeciągu miesiąca odwiedzi Gorzów Wielkopolski. Poprzednio mierzyła się ze Stilonem (wygrywając 4:1), a teraz z beniaminkiem ligi, Wartą. Początek spotkania w sobotę - 2- października - o godzinie 13.

2018-10-20 10:10 Autor: prochu