Weronika wołodko

Wicemistrz nie dał się zaskoczyć. Volley przegrywa w Łodzi [RELACJA]
0

Siatkarki Volley Wrocław wracają z meczu z Łodzi bez punktów. Chociaż spotkanie rozpoczęło się dobrze dla wrocławianek - wygrały pierwszego seta 25:23 - to w kolejnych partiach lepsze były łodzianki i to one mogły cieszyć się z wygranej.

2019-01-13 22:54 Autor: prochu
Volley powalczy o punkty na trudnym terenie [ZAPOWIEDŹ]
0

Nie był to wymarzony początek roku w wykonaniu Volley Wrocław. Siatkarki przegrały przed własną publicznością z E.Leclerc Radomką Radom 1:3. Na rozpamiętywanie porażki i rozpatrywanie jej przyczyn nie ma jednak dużo czasu, gdyż podopieczne Marka Solarewicza już w piątek zagrają w ramach 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z wicemistrzem Polski - ŁKS-em Commercecon Łódź.

2019-01-11 12:12 Autor: Aleksander Hutyra
Roksana Irzemska siatkarką Volley Wrocław
0

Volley Wrocław ma nową zawodniczkę. Klub wzmonił kadrę młodą atakującą, która dotąd grała w pierwszej lidze - Roksaną Irzemską.

2019-01-11 14:06 Autor: prochu
Kolejne problemy wrocławskiej siatkówki. Volley będzie grał w Twardogórze
0

Wrocławski świat sportu żyje kłopotami Gwardii z halą, tymczasem kolejny siatkarski zespół ze stolicy Dolnego Śląska ma problemy z domowym obiektem. Volley Wrocław ogłosił, że część spotkań jako gospodarz rozegra w oddalonej o niemal 50 kilometrów Twardogórze.

2019-01-10 11:24 Autor: prochu
Developres Rzeszów za silny dla siatkarek Volley Wrocław
0

Developres SkyRes Rzeszów pokonał Volley Wrocław 3:0 w meczu 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Marka Solarewicza nawiązały walkę w drugim i trzecim secie sobotniego spotkania, jednak nie były w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

2018-12-26 00:32 Autor: prochu
Rzeszów - twierdza nie do podbicia. Volley jedzie na Podkarpacie sprawić niespodziankę [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę - 22 grudnia - w Rzeszowie, Volley Wrocław rozegra spotkanie w ramach 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Rywalkami podopiecznych Marka Solarewicza będą siatkarki miejscowego Developresu. Dla obu drużyn będzie to ostatni mecz pierwszej rundy fazy zasadniczej.

2018-12-22 10:41 Autor: Aleksander Hutyra
Volley Wrocław dołączył do teamu Szlachetnej Paczki [WIDEO]
0

W tym roku - jak w poprzednich latach - do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka dołączyła drużyna Volley Wrocław. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu udało się przygotować prezent dla wybranej rodziny i sprawić, że nadchodzące święta będą weselsze.

2018-12-17 13:04 Autor: prochu
Gościnne wrocławianki. Pałac Bydgoszcz wygrywa w Orbicie [RELACJA]
0

Hala Orbita wciąż czeka na premierowe zwycięstwo wrocławskich siatkarek. Środowe spotkanie Volley z Pałacem Bydgoszcz stało na wysokim poziomie, godnym najwyższej klasy rozgrywkowej, jednak zakończyło się szczęśliwie dla bydgoszczanek, które wygrały 3:1.

2018-12-13 07:12 Autor: Aleksander Hutyra
Poważna kontuzja Klaudii Felak. Ładne zachowanie klubu z Wrocławia
0

Przyjmująca Volley Wrocław, Klaudia Felak doznała kontuzji podczas meczu 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Grot Budowlanymi Łódź. Zawodniczka skręciła kolano, co najprawdopodobniej oznacza kilkumiesięczną przerwę w graniu, a nawet koniec sezonu. Klub z Wrocławia złożył siatkarce propozycję przedłużenia umowy o kolejny rok, by ta mogła skupić się wyłącznie na rehabilitacji.

2018-12-12 10:42 Autor: prochu
Walka o pierwsze zwycięstwo w Orbicie. Volley podejmuje Pałac Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]
0

Wygraną w ostatnim wyjazdowym meczu w Legionowie siatkarki Volley Wrocław przerwały passę trzech porażek z rzędu. W środowym spotkaniu - w ramach 9. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet - wrocławianki zagrają przed własną publicznością z Pałacem Bydgoszcz.

2018-12-12 08:30 Autor: Aleksander Hutyra