Weronika wołodko

Bielsko-Biała, czyli kolejny przystanek #VolleyWrocław w TAURON Lidze
0

Wrocławska drużyna uda się w podróż do Bielska-Białej. Następnym przeciwnikiem podopiecznych Wojciecha Kurczyńskiego będzie zespół tamtejszego BKS-u Stal. To kolejny wyjazd wrocławianek. W poprzednim meczu na terenie rywala, siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska pokonały zespół z Kalisza.

2020-11-06 18:36 Autor: ah
#VolleyWrocław zasiliła nowa rozgrywająca
0

#VolleyWrocław jest w trakcie kompletowania zespołu na przyszły sezon. Do składu dołącza Weronika Wołodko – siatkarka, dla której gra w biało – zielonych barwach będzie powrotem do Wrocławia po rocznej przerwie. Wołodko jest pierwszą ogłoszoną rozgrywającą w zespole na sezon 2020/2021.

2020-06-09 21:58 Autor: ah
Dwie siatkarki opuszczają #VolleyWrocław
0

Weronika Wołodko i Karolina Piśla opuszczają zespół #VolleyWrocław. Pierwsza z nich we wrocławskim klubie spędziła ostatnie dwa sezony, natomiast dla Piśli miniony sezon był już drugą przygodą ze stolicą Dolnego Śląska - w sezonie 2015/2016 zdobyła z Impelem Wrocław brązowy medal mistrzostw Polski.

2019-06-02 14:08 Autor: prochu
Trudna sytuacja siatkarek. Czy Volley Wrocław uniknie gry w barażach?
0

Siatkarki Volley Wrocław z 17 punktami na koncie zajmują 10. miejsce w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Wrocławianki wyprzedzają drużyny Energa Kalisz oraz pewnego już gry w barażach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który z zaledwie 8 punktami zamyka ligową tabelę. I choć podopieczne Marka Solarewicza na razie są na ostatnim bezpiecznym miejscu, to przed nimi dwa niezwykle trudne spotkania na zakończenie rundy zasadniczej.

2019-02-27 22:38 Autor: Aleksander Hutyra
Klaudia Felak: Nie potrafiłabym rozstać się z siatkówką [WYWIAD]
0

Swój pierwszy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet spędza w Volley Wrocław. Niestety do tej pory nie dane było jej zbyt dużo pograć. Kontuzja kolana wykluczyła ją na kilka miesięcy. Ale ona się nie poddaje i mocno walczy o powrót na parkiet. O niespodziewanym urazie, pozytywnym podejściu do życia i o tym, że chciałaby zwiedzić cały świat - opowiada Klaudia Felak.

2019-02-25 21:00 Autor: prochu
Pałac Bydgoszcz - Volley Wrocław 3:0. Faworyt lepszy w końcówkach [RELACJA]
0

Trudno odmówić ambicji i woli walki siatkarkom Volley Wrocław, ale w końcówce każdego seta lepiej prezentowały się zawodniki bydgoskiego Pałacu. I choć podopieczne Marka Solarewicza były bliskie wygranej w każdej partii, ostatecznie do Wrocławia wracają bez punktów i bez ugranego seta.

2019-02-23 15:30 Autor: prochu
Z wizytą w Pałacu. Volley Wrocław walczy o punkty w Bydgoszczy [ZAPOWIEDŹ]
0

Siatkarki Volley Wrocław ostatnio nieco odbiły się od dna ligowej tabeli. Przed podopiecznymi Marka Solarewicza kolejne trudne zadanie - w piątek (22 lutego) zagrają na wyjeździe z bydgoskim Pałacem. Faworytem tej potyczki są gospodynie, ale wrocławianki będą chciały sprawić niespodziankę.

2019-02-22 15:07 Autor: Aleksander Hutyra, prochu
Ważne zwycięstwo wrocławskich siatkarek [RELACJA]
0

Zespół Volley Wrocław wygrał w meczu 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z DPD Legionovią Legionowo 3:0. Bardzo ważne zwycięstwo pozwoliło podopiecznym Marka Solarewicza poprawić swoją sytuację w tabeli. Tytuł MVP spotkania otrzymała Natalia Murek.

2019-02-17 23:33 Autor: prochu
KSZO pokonane! Volley wygrywa w meczu
0

KSZO pokonane! Volley wygrywa w meczu "za 6 punktów"!

Siatkarki Volley Wrocław wygrywały z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 w spotkaniu 19. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Wygrana - tym bardziej trzypunktowa - jest szalenie istotna w kontekście walki o pozostanie w gronie najlepszych - podopieczne Marka Solarewicza znacznie zwiększyły szanse utrzymania się w lidze bez konieczności rozgrywania dodatkowych meczów barażowych.

2019-02-10 21:10 Autor: prochu
Dobre wieści dla zespołu Volley. Weronika Wołodko wróciła do treningów
0

Dobra informacja z drużyny wrocławskich siatkarek. Do trenowania po miesięcznej przerwie powróciła Weronika Wołodko. Przerwa rozgrywającej Volley wynikała z choroby, która uniemożliwiała profesjonalne uprawianie sportu.

2019-02-07 12:43 Autor: prochu