Wisła Kraków

2:0! Ślęza o krok od mistrzostwa Polski! [RELACJA, GALERIA, WIDEO]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław nie dały większych szans Wiśle Can-Pack Kraków w drugim meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Arkadiusza Rusina wygrały 73:57 i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:0.

2017-04-21 08:00 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Liczy się krótka pamięć
0

Ślęza Wrocław pokonała w pierwszym meczu finałowym Wisłę Can-Pack Kraków 71:65. - Jest 1:0, ale tak naprawdę to się dopiero zaczęło i zapominamy o tej wygranej. Przygotowujemy się do kolejnego meczu - mówił po spotkaniu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2017-04-20 11:25 Autor: prochu
Otwarcie dla Ślęzy! Wrocławianki prowadzą w finale! [RELACJA, FOTO]
0

Koszykarki Ślęzy wygrały przed własną publicznością z Wisłą Can-Pack Kraków 71:65 w pierwszym meczu finałowym Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki wykonały tym samym pierwszy krok w stronę złotego medalu mistrzostw Polski.

2017-04-20 09:00 Autor: prochu
Silny pretendent kontra doświadczony mistrz. Ślęza zaczyna walkę o złoto [ZAPOWIEDŹ]
0

W Basket Lidze Kobiet nadszedł czas na najważniejsze rozstrzygnięcia. W środę i czwartek koszykarki Ślęzy zmierzą się przed własną publicznością z Wisłą Can-Pack Kraków w pierwszych meczach o mistrzostwo Polski. Początek obu spotkań o godzinie 18:45 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

2017-04-18 21:00 Autor: prochu
Jan Urban: Nie jestem nieomylny
0

- Był to taki mecz na 1:0, kto pierwszy strzeli bramkę, ten wygrywa - ocenia sobotni mecz z Wisłą Kraków szkoleniowiec Śląska Jan Urban.

2017-02-20 12:36 Autor: prochu
Hiszpan zawrócił Wisłę we Wrocławiu. Śląsk - Wisła Kraków 1:0 [RELACJA]
0

Są takie mecze piłkarskie, o których mówi się, że to co najwyżej atrakcja dla koneserów. Pojedynek Śląska Wrocław i Wisły Kraków był jednym z nich. Mecz był nudny jak flaki z olejem, ale zakończył się dobrze dla Śląska, który pokonał Wisłę 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Joan Angel Roman.

2017-02-18 20:16 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Śląsk wraca do gry we Wrocławiu! Już na starcie czeka go trudny mecz [ZAPOWIEDŹ]
0

Długa przerwa zimowa już za kibicami Śląska, wreszcie doczekali się powrotu swojej drużyny na Stadion Wrocław. W pierwszym meczu we własnych czterech ścianach w tym roku, Śląsk zmierzy się z Wisłą Kraków. I już na dzień dobry czeka go ważny mecz, którego wynik może definitywnie przesądzić, o co zagra w dalszej części sezonu.

2017-02-18 08:00 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Magdalena Ziętara: Ślęza to mocny zespół
0

Wisła Can-Pack Kraków pokonała w finale Pucharu Polski po dogrywce Ślęzę Wrocław 63:62. Punkty na wagę zwycięstwa swojego zespołu rzuciła w ostatniej minucie Magdalena Ziętara, która wykorzystała dwa rzuty wolne.

2017-01-30 21:45 Autor: prochu
Puchar Polski nie dla Ślęzy [RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślezy Wrocław i Wisły Can-Pack Kraków stworzyły fantastyczne widowisko, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, zdecydowanie godne finału krajowego Pucharu. Wrocławianki były o krok od wygranej, ale w ostatnich sekundach dogrywki więcej zimnej krwi zachowały Wiślaczki i to one - wygrywając 63:62 - mogą cieszyć się z końcowego tryumfu w rozgrywkach o Puchar Polski.

2017-01-30 09:00 Autor: Paweł Prochowski
Arkadiusz Rusin: Wszystkie detale funkcjonowały
0

Ślęza Wrocław w sobotę pokonała w Krakowie Wisłę 71:55 w meczu 14. kolejki Basket Ligi Kobiet. Po spotkaniu ze swojego zespołu zadowolony był Arkadiusz Rusin. - Cieszymy się ze zwycięstwa na tak trudnym terenie - mówił szkoleniowiec na pomeczowej konferencji prasowej.

2017-01-08 14:09 Autor: prochu