Wisła płock

Zrobiła im tysiące zdjęć. Tym razem role się odwróciły. Piłkarze Śląska celebrowali gola z legendą klubu
0

Piłkarze Śląska Wrocław zrobili zdjęcie Krystynie Pączkowskiej. Nietypowo brzmiące zdanie, prawda? Jak bowiem powszechnie wiadomo, z reguły to ona robi mnóstwo fotografii im. Podczas ostatniego spotkania WKS-u z Wisłą Płock, zawodnicy Śląska celebrowali jednego z trzech strzelonych w tym meczu goli w piękny sposób. Postanowili bowiem zrobić sobie zdjęcie z legendarną już fotoreporterką klubu – Krystyną Pączkowską.

2021-09-28 11:43 Autor: Bartosz Królikowski
WKS znów jest wiceliderem! Pewne zwycięstwo Śląska nad Wisłą Płock [RELACJA]
0

Niesmak po Pucharze Polski zażegnany, a WKS wciąż niepokonany. Śląsk Wrocław rozegrał dobre spotkanie i pewnie pokonał 3:1 Wisłę Płock. Tym samym wrocławianie powrócili na pozycję wiceliderów tabeli.

2021-09-26 17:01 Autor: Bartosz Królikowski
Zapomnieć (znowu) o Pucharze Polski. Piłkarski Śląsk poszuka rehabilitacji w starciu z Wisłą Płock [ZAPOWIEDŹ]
0

Już trzeci rok z rzędu piłkarze Śląska Wrocław zakończyli swoją przygodę w Pucharze Polski zanim ją na dobre zaczęli. Po raz kolejny udział w nim jest czymś, o czym wrocławianie szybko muszą zapomnieć. A najlepiej zrobić to zwycięstwem w lidze. W niej WKS wciąż jest niepokonany, już jako jedyny. Jeśli chcą jednak obronić pozycję wicelidera, muszą pokonać na Stadionie Wrocław nieprzewidywalną Wisłę Płock.

2021-09-26 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejny mecz, kolejny brak zwycięstwa. Piłkarski Śląsk tylko remisuje z Wisłą Płock
0

Chęci nie brakowało, ale konkretów znów jak na lekarstwo. Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na własnym stadionie z Wisłą Płock 0:0. To ich trzeci mecz z rzędu bez wygranej.

2021-03-20 17:02 Autor: Bartosz Królikowski
Czy obecny Śląsk stać na wyjście z przeciętności? WKS podejmuje Wisłę Płock
0

W tegorocznym ligowym bilansie piłkarzy Śląska wciąż widnieje zaledwie jedno, wywalczone w przeciętnym stylu zwycięstwo. Nawet wyjazd do będącej w koszmarnej formie Cracovii tego nie zmienił. Oznak poprawy nie widać, a nad trenerem Lavicką znów zbierają się czarne chmury. Nadchodzące domowe spotkanie z Wisłą Płock, może być kolejnym z gatunku „o posadę”.

2021-03-20 07:00 Autor: Bartosz Królikowski
Listopadowa wizyta u mechanika. Śląsk Wrocław czeka naprawa formy [ANALIZA]
0

Do ostatniej przerwy reprezentacyjnej piłkarski WKS wyglądał jak dobrze naoliwiona maszyna i to pomimo licznych kontuzji oraz zakażeń koronawirusem. Jednak w drugiej połowie października doszło do małej destabilizacji, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, ale nawet na Stadionie Wrocław kolorowo nie było. WKS zaliczył mały dołek formy i teraz trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co się zepsuło oraz jak to naprawić.

2020-11-01 13:27 Autor: Bartosz Królikowski
U siebie piękni, na wyjeździe zaś szkaradni. WKS przegrał na własne życzenie z Wisłą Płock
0

Demony przeszłości powróciły i załatwiły WKS na amen. Śląsk Wrocław po bardzo jałowym w swoim wykonaniu meczu, przegrał na wyjeździe w Wisłą Płock 0:1. To druga porażka wrocławian w tym sezonie.

2020-10-18 14:41 Autor: Bartosz Królikowski
Kontynuować dobrą pracę. Śląsk Wrocław powalczy w Płocku o zwycięstwo z Wisłą [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed przerwą reprezentacyjną, piłkarze WKS-u zaprezentowali wysoką dyspozycję w meczu z Cracovią i można było wręcz żałować, że mecze naszej kadry narodowej nawinęły się akurat teraz. Jednak zawodnicy Vitezslava Lavicki już wcześniej pokazywali, że przerwa na kadrę nie musi wytrącić ich z dobrego rytmu. Z takim nastawieniem pojadą w tej kolejce PKO Ekstraklasy do Płocka, by zagrać tam z Wisłą.

2020-10-17 18:00 Autor: Bartosz Królikowski
Obejrzeć mecz za wszelką cenę. Kibic Śląska Wrocław wynajął... dźwig!
0

Zagrożenie ze strony pandemii koronawirusa nie minęło, przez co kibice wciąż nie mogą na żywo wspierać swoich ukochanych drużyn z trybun. Nikt jednak nie powiedział, że żeby obejrzeć mecz na żywo, trzeba pójść na stadion! Jeden z fanów Śląska udowodnił, że chcieć to móc - w nietuzinkowy sposób.

2020-06-11 15:00 Autor: Bartosz Królikowski
Awans do grupy mistrzowskiej nareszcie stał się faktem. Śląsk pokonał Wisłę Płock
0

Choć przez większość meczu piłkarze WKS-u wyglądali bardzo słabo, to w ostatnich 20 minutach pokazali, że potrafią. Śląsk Wrocław pokonał Wisłę Płock 2:1 i zapewnił sobie awans do grupy mistrzowskiej.

2020-06-10 20:18 Autor: Bartosz Królikowski