WKK Wrocław

Młodzi wrocławscy koszykarze rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski
0

W najbliższą środę (28 lutego) w Radomiu rozpoczyna się pięciodniowy turniej finałowy koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. W zawodach biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK.

2018-02-27 10:02 Autor: prochu
Wrocławscy koszykarze w finale mistrzostw Polski u-20
0

Dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK - wywalczyły w weekend awans do finałów koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. Śląsk wygrał wszystkie trzy mecze w grupie półfinałowej, natomiast WKK zakończył rywalizację z bilansem 2-1.

2018-02-12 10:00 Autor: prochu
Koszykarze Śląska i WKK w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20
0

Zespoły Śląska Wrocław i WKK Wrocław w piątek (9 lutego) rozpoczną rywalizację w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20. Koszykarze WKS-u - którzy są aktualnymi mistrzami - rozpoczynają grę od półfinałów, a zawodnicy WKK wywalczyli awans wygrywając grupę ćwierćfinałową.

2018-02-05 21:48 Autor: prochu
Wiosłowanie na sucho. XXVII Mistrzostwa Polski na Ergometrze Wioślarskim [ZDJĘCIA]
0

W sobotę w hali sportowej WKK Wrocław przy ulicy Czajczej odbyła się 27. edycja mistrzostw Polski na ergometrze wioślarskim. Ta coraz prężniej rozwijająca się dyscyplina niedawno gościła w naszym mieście, przy okazji Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017.

2018-01-27 14:32 Autor: prochu
WKK Wrocław i Radiopharm ULM zwycięzcami Krasnal Cup 2018 [ZDJĘCIA]
0

Wygranymi WKK Wrocław i niemieckiego Radiopharm ULM zakończyła się rywalizacja w koszykarskim turnieju Krasnal Cup 2018. Wrocławianie okazali się najlepsi w rywalizacji do lat 14, natomiast nasi zachodni sąsiedzi w turnieju U16.

2018-01-08 10:16 Autor: prochu
Krasnal Cup 2018. Święto młodzieżowej koszykówki we Wrocławiu
0

Już w najbliższy piątek (5 stycznia) w hali WKK Wrocław przy ulicy Czajczej rozpocznie się międzynarodowy turniej młodzieżowej koszykówki Krasnal Cup 2018. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych - U16 oraz U14. W zawodach wezmą udział zespoły z Polski, Belgii, Niemiec i Czech, a Wrocław reprezentować będą koszykarze WKK.

2018-01-03 14:03 Autor: prochu
Jak dobrze znasz wrocławskie areny sportowe? [QUIZ]
0

Hala Orbita, Hala Stulecia, Stadion Wrocław czy też Stadion przy ul. Oporowskiej – sprawdź, czy wiesz, jakie rozgrywki odbywają się na wrocławskich arenach sportowych!

2017-09-07 16:32 Autor: bas
Wrocławskie zespoły bez medali w koszykarskich finałach MP do lat 14
0

W niedzielę zakończyły się turnieje finałowe mistrzostw Polski młodziczek i młodzików w koszykówce. Wrocławskie zespoły - Śląsk, Ślęza i WKK - radziły sobie bardzo dobrze, ale ostatecznie żadnemu z nich nie udało się wywalczyć medalu.

2017-06-20 14:20 Autor: Paweł Prochowski
Koszykarze WKK Wrocław mistrzami Polski kadetów!
0

Kolejne koszykarskie mistrzostwo Polski we Wrocławiu! Po sukcesach Śląska (wygrana w zawodach mężczyzn do lat 20) i Ślęzy (złoty medal w rywalizacji kobiet do lat 16), teraz tytuł najlepszej drużyny w kraju wywalczyli młodzi koszykarze WKK Wrocław. Dolnoślązacy nie mieli sobie równych w turnieju finałowym mistrzostw Polski do lat 16, który rozgrywany był w Ostrowie Wielkopolskim.

2017-06-12 21:11 Autor: Paweł Prochowski
Finały MP koszykarzy U18: Śląsk wicemistrzem, siódme miejsce WKK
0

Koszykarze Śląska Wrocław zdobyli srebrne medale mistrzostw Polski do lat 18. W finale turnieju rozgrywanego w Radomiu zostali rozgromieni przez miejscową Rosę aż 37:82. Siódme miejsce w rywalizacji przypadło WKK Wrocław.

2017-05-28 15:08 Autor: prochu