WKK Wrocław

Dwóch ważnych zawodników przedłużyło kontrakty z WKK Wrocław
0

Michał Jędrzejewski i Jakub Patoka - to zawodnicy, którzy zdecydowali się zostać w WKK Wrocław na kolejny sezon. Pierwszy z nich to czołowy rozgrywający I ligi i wychowanek wrocławskiego klubu, natomiast Patoka był liderem WKK pod względem zdobywanych punktów.

2019-06-27 16:47 Autor: prochu
Solidne wzmocnienie WKK. Piotr Niedźwiedzki wraca do Wrocławia
0

Piotr Niedźwiedzki wraca do WKK Wrocław. Środkowy ma za sobą bardzo udany sezon w Górniku Trans.eu Wałbrzych, a od nowego sezonu wraca do stolicy Dolnego Śląska.

2019-06-11 23:40 Autor: prochu
WKK rozpoczyna budowę składu na nowy sezon. Kapitan z kontraktem
0

WKK Wrocław po udanym sezonie w 1. lidze rozpoczyna budowę składu na nadchodzące rozgrywki. Pierwszy ruch transferowy to przedłużenie kontraktu z kapitanem zespołu, Jakubem Koelnerem.

2019-06-07 14:50 Autor: prochu
Czarni po raz trzeci. Ambitny WKK żegna się z ćwierćfinałami [RELACJA]
0

WKK odpada z ćwierćfinałów koszykarskiej 1. ligi. W czwartym spotkaniu rywalizacji z Czarnymi Słupsk wrocławianie walczyli do samego końca, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali, przegrywając 83:87. Było to trzecie zwycięstwo słupszczan w tej serii, tym samym awansowali oni do półfinałów rozgrywek.

2019-04-14 17:08 Autor: Artur Gołdyn
Trzecia bitwa dla Czarnych. WKK oddala się od półfinału [RELACJA]
0

Koszykarze WKK Wrocław nie sprostali Czarnym Słupsk w trzecim meczu ćwierćfinału 1. ligi. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego nie potrafili poradzić sobie z rywalem na tablicach (przegrali zbiórkę 24:40) i trafili mniej rzutów, co skutkowało porażką 73:99. Słupszczanie są o jedno zwycięstwo od półfinału rozgrywek.

2019-04-13 18:00 Autor: Artur Gołdyn
Kapitalny mecz WKK! Wrocławianie wygrywają w Słupsku
0

Nie tylko FutureNet Śląsk udanie rozpoczął play-offy w koszykarskiej 1. lidze. Od wygranej rywalizację z Czarnymi Słupsk zaczęli także zawodnicy WKK Wrocław, którzy wygrali 92:90. Warto nadmienić, że podopieczni Tomasza Niedbalskiego występowali bez dwóch kluczowych zawodników - Jakuba Koelnera i Przemysława Malony.

2019-04-07 12:23 Autor: prochu
Wrocław areną ćwierćfinałów koszykarskich mistrzostw Polski kadetów
0

Koszykarscy kadeci wkraczają w decydującą fazę sezonu - rozgrywki centralne. Zespół WKK Wrocław zakończył strefę regionalną na drugim miejscu, zatem kolejną rozpoczyna od ćwierćfinałów, które zostaną rozegrane w dniach od 5 do 7 kwietnia w hali przy ul. Czajczej 19.

2019-04-04 15:27 Autor: prochu
WKK przegrywa w Tychach, ale zagra w play-offach
0

WKK Wrocław przegrał w Tychach z GKS-em 58:80, ale dzięki korzystnym wynikom pozostałych spotkań zakończył rundę zasadniczą wyżej niż tyszanie. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego już wcześniej zapewnili sobie udział w play-offach, w których zagrają z Czarnymi Słupsk.

2019-04-01 14:50 Autor: prochu
WKK w Tychach walczy o lepsze miejsce przed fazą play-off [ZAPOWIEDŹ]
0

Nie tak dawno rozpoczynał się okres przygotowawczy, a tymczasem czas na ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego. Koszykarska pierwsza liga wchodzi powoli w decydującą fazę, a na finiszu rundy zasadniczej WKK Wrocław - który ma już zapewniony udział w fazie play-off - zmierzy się z drużyną, walczącą o miejsce w ósemce - GKS-em Tychy.

2019-03-30 14:40 Autor: prochu
Kosmiczne derby! Fenomenalny powrót i ważne zwycięstwo FutureNet Śląska
0

Nieprawdopodobny przebieg miały koszykarskie derby Wrocławia. WKK w pierwszej połowie był zespołem o wiele lepszym i gromił Śląsk, momentami wygrywając nawet różnicą 25 "oczek". Po zmianie stron podopieczni Radosława Hyżego ostro wzięli się do odrabiania strat i po sześciu minutach trzeciej kwarty... był już remis. Ostatecznie FutureNet Śląsk wygral derby 93:80.

2019-03-23 20:19 Autor: prochu