WKS ma dostać 600 mln zł na budowę galerii handlowej, która stanie na północ od stadionu na Pilczycach. Zyski z handlu mają utrzymywać piłkarski Śląsk Wrocław.

W pojedynku rozstrzygającym przez najbliższe tygodnie o koszykarskiej supremacji we Wrocławiu zwyciężyli koszykarze WKK Wrocław ogrywając ekipę Śląska różnicą 16 punkTów.

2010-11-08 00:00 Autor: Śląsk Wrocław, pk
3

Piłka nożna: kolejny gol Vuka, kolejne 3 pkt. Śląska

Pierwszy gol Śląska pod wodzą Lenczyka na wyjeździe i pierwszy raz w tym sezonie GKS Bełchatów (przed meczem 3. w tabeli) schodzi z własnego boiska pokonany. To kolejny już gol Vuka Sotirovica i drugie pod rząd zwycięstwo WKS.

2010-11-06 00:00 Autor: bk
0

WKS: Zwyciężyć w Bełchatowie

Meczem z GKS-em Bełchatów wrocławscy piłkarze będą chcieli przedłużyć passę zwycięstw.

2010-11-06 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Sikorski gra w Młodej Ekstraklasie

Rafał Sikorski wzmocnie zespół Śląska grający w Młodej Ekstraklasie. Trener Becella podjął decyzje o włączeniu młodego futbolisty grającego do tej pory w zespole juniorów starszych.

2010-11-05 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

WKS: Kup taniej bilety na mecz z Górnikiem

Rozpoczęła się przedsprzedaz biletów na ligowe spotkanie zespołu trenera Lenczyka z Górnikiem Zabrze.

0

Pewne zwycięstwo Śląska nad Zagłębiem Lubin

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin 3:1 w wielkich derbach Dolnego Śląska. Piłkarze Oresta Lenczyka pewnie pokonali rywala, odnosząc pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na stadionie przy ul. Oporowskiej. Wygrana sprawiła, że Śląsk wreszcie opuścił strefę spadkową.

2010-10-31 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Waldemar Sobota podpisał kontrakt ze Śląskiem w letnim oknie transferowym.
0

Waldemar Sobota zagra w Wiśle ?

Wisła Kraków rozważa sprowadzenie Waldemara Soboty - młodego piłkarza wrocławskiego Śląska.

2010-10-29 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Orest Lenczyk po powrocie na Oporowską ma do tej pory na koncie trzy remisy i jedną porażkę
1

Piłka nożna: pierwsza przegrana Lenczyka, 1:2 z Legią

Jeszcze osiem minut przed końcem meczu na stadionie przy Oporowskiej pachniało co najmniej dogrywką. Niestety, tylko przez chwilę. Śląsk Wrocław przegrał we wtorek z Legią Warszawa 1:2 i pożegnał się z Pucharem Polski.

2010-10-27 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Socha nie wybiegnie dziś na murawę podczas spotkania z Legią Warszawa.
1

WKS: Personalna karuzela przy Oporowskiej

Po kolejnym jużremisie w obecnych rozgrywkach ligowych trener Orest Lenczyk zdecydował się na zmiany w meczowej osiemnastce przed zbliżajacym się spotkaniem z Legią Warszawa. Szukając optymalnego ustawienia nowy szkoleniowiec wrocławian wyłączył z powołanej osiemnastki graczy Vuka Sotirovicia.

2010-10-26 00:00 Autor: Piotr Kolisko