Wrocławscy lekkoatleci

Wrocławscy lekkoatleci bez medali na MŚ w Londynie
0

Lekkoatleci z Wrocławia nie zdobyli medalu na zakończonych w niedzielę mistrzostwach świata. Ostatniego dnia zmagań szanse na krążek mieli Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, którzy startowali w sztafecie 4x400 metrów, ale zajęli siódme miejsce.

2017-08-14 18:28 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Joanna Linkiewicz bez awansu do finału
0

Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) nie wywalczyła awansu do finału biegu na 400 metrów przez płotki. Wrocławianka uzyskała czas 56,25 sek., co dało jej siódme miejsce w jednym z półfinałowych wyścigów. Najlepszy wynik w tej konkurencji uzyskała Czeszka Zuzana Hejnova - 54,59 sek.

2017-08-09 08:00 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Linkiewicz w półfinale, pierwsze medale Biało-Czerwonych
0

W końcu dobre wieści z lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Zawodniczka AZS-u AWF Wrocław Joanna Linkiewicz awansowała do półfinałów biegu na 400 metrów przez płotki, a Anita Włodarczyk i Malwina Kopron zdobyły pierwsze medale dla Polski na tej imprezie.

2017-08-08 08:00 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Wrocławianie bez szczęścia i bez medali
0

Wrocławscy lekkoatleci nie mogą zaliczyć pierwszych dni mistrzostw świata w Londynie do udanych. Piotr Małachowski (rzut dyskiem) nie obronił tytułu mistrzowskiego sprzed dwóch lat i zakończył rywalizację na piątym miejscu, a Jakub Szyszkowski (pchnięcie kulą) i Rafał Omelko (bieg na 400 metrów) nie zakwalifikowali się do finałów swoich konkurencji.

2017-08-07 07:34 Autor: prochu
Lekkoatletyczne MŚ: Piotr Małachowski w finale rzutu dyskiem
0

W piątek w Londynie rozpoczęły się lekkoatletyczne mistrzostwa świata. Już pierwszego dnia zawodów rywalizację w kwalifikacjach rzutu dyskiem rozpoczął Piotr Małachowski. Zawodnik Śląska Wrocław bez problemów awansował do finału.

2017-08-05 12:10 Autor: prochu
Wrocławscy lekkoatleci rozpoczynają walkę na mistrzostwach świata w Londynie
0

W piątek w Londynie rozpoczynają się lekkoatletyczne mistrzostwa świata. W ponad 50-osobowej reprezentacji Polski oczywiście nie mogło zabraknąć sportowców z Wrocławia - o medale walczyć będą m.in. Rafał Omelko i Piotr Małachowski.

2017-08-03 20:35 Autor: Paweł Prochowski
HME: Rekordowi biało-czerwoni. Złoto wrocławian w sztafecie, srebrny Omelko!
0

Polscy lekkoatleci wygrali klasyfikację medalową Halowych Mistrzostw Europy! Biało-Czerwoni wywalczyli dwanaście krążków (siedem złotych, srebrny i cztery brązowe), a wśród medalistów nie zabrakło reprezentantów klubów z Wrocławia.

2017-03-06 08:10 Autor: prochu
Wrocławscy lekkoatleci powalczą o medale na Mistrzostwach Europy
0

Pięciu reprezentantów Wrocławia w piątek rozpocznie rywalizację na Halowych Mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w Belgradzie.

2017-03-02 17:59 Autor: prochu