Wrocławscy sportowcy

Wrocławscy sportowcy dziś w nocy pobiegną po olimpijskie medale
0

W nocy z piątku na sobotę na igrzyskach olimpijskich w Rio rozpocznie się rywalizacja biegaczy w sztafecie 4x400 metrów. W biało-czerwonej drużynie pobiegnie aż trzech sportowców związanych z Wrocławiem.

2016-08-19 11:34 Autor: bas
Rio 2016: Rafał Omelko siódmy w półfinale biegu na 400 m
0

Urodzony we Wrocławiu, Rafał Omelko nie wywalczy medalu olimpijskiego w biegu na 400 m. Zawodnik AZS-AWF dziś w nocy zajął 7 miejsce w biegu półfinałowym.

2016-08-14 11:45 Autor: bas
Rio 2016: piątkowe występy wrocławskich sportowców
0

Dziś walkę o olimpijskie medale rozpoczynają dwaj lekkoatleci z Wrocławia. Na olimpijskiej pływalni o prawo udziału w półfinale zmierzy się zawodniczka WKS Śląsk Wrocław.

2016-08-12 12:02 Autor: bas
R.Omelko: Gdzieś tam w oddali majaczy wizja medalu
0

O sukcesie polskich lekkoatletów na mistrzostwach Europy, celach na igrzyska olimpijskie, „wrocławskiej kuźni lekkoatletów” i popularności lekkiej atletyki w Polsce rozmawiamy z Rafałem Omelko – wrocławianinem, zawodnikiem AZS AWF Wrocław, ale przede wszystkim zdobywcą srebrnego medalu mistrzostw Europy w sztafecie 4x400 m.

2016-07-15 13:24 Autor: Damian Filipowski
Wrocławskie akcenty w sukcesie na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy
0

Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy to niekwestionowany sukces naszych reprezentantów. Polscy lekkoatleci przywiozą z Amsterdamu aż 12 medali. Część z nich wywalczyli sportowcy związani z Wrocławiem.

2016-07-11 10:15 Autor: Bartosz Senderek