Zagłebie Lubin

Jakub Łabojko: W Zabrzu zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie
0

- W drużynie Zagłębia zmienił się trener, jest to szkoleniowiec z bardzo wysokiej półki, zdobył mistrzostwo Słowacji niemal bez porażki. Ostatni mecz wygrali 5:0, są na fali, trzeba się mocno zmobilizować - podkreśla przed derbami Dolnego Śląska pomocnik Śląska Wrocław, Jakub Łabojko.

2019-09-21 14:17 Autor: prochu
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin. WKS chce wrócić na fotel lidera
0

Czas na wielkie derby Dolnego Śląska! Kibice we Wrocławiu zacierają już ręce, bo szykuje się ciekawe widowisko, a Śląsk ma spore szanse na to, by pokonać Zagłębie Lubin i wrócić na fotel lidera PKO Ekstraklasy.

2019-09-21 07:03 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka przed derbami: Trzy remisy z rzędu to trochę za mało punktów
0

W sobotę (21 września) Śląsk Wrocław podejmie Zagłębie Lubin w meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy. - To będą derby, a takie mecze zawsze są ciekawe, zawsze mają dodatkowy smak - mówi szkoleniowiec Śląska, Vitezslav Lavicka.

2019-09-20 09:33 Autor: prochu
Stałe fragmenty silną bronią piłkarzy Śląska
0

Śląsk Wrocław w derbach pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni wiosną straszą rywali stałymi fragmentami gry. Teraz znów udało się skorzystać z tej broni.

2019-02-27 23:49 Autor: red
Głęboki oddech Śląska. Lavicka: Wygraliśmy derby, atmosfera w szatni jest świetna
0

W derbach Dolnego Śląska lepszy był Śląsk Wrocław, który pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni bardzo potrzebowali trzech punktów przed kolejnymi, bardzo trudnymi spotkaniami.

2019-02-26 10:10 Autor: red.
Vitezslav Lavicka: Lubambo Musonda ma w sobie duży potencjał
0

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin w meczu 23 kolejki Lotto Ekstraklasy 2:0. - Wygraliśmy derby i atmosfera w szatni jest świetna, ale w pierwszych minutach mieliśmy spore problemy - podsumował poniedziałkowy mecz szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-02-25 22:27 Autor: Artur Gołdyn
Śląsk rządzi w regionie! Czy to najlepszy mecz WKS-u w tej rundzie? [WIDEO]
0

Słaba pierwsza i świetna druga połowa Śląska Wrocław w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Vitezslava Lavicki zasłużenie wygrali 2:0 - bramki strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak.

2019-02-25 23:21 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
Derby dla WKS-u! Śląsk pewnie pokonuje Zagłębie Lubin [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali z Zagłębiem Lubin 2:0 w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, a bramki dla WKS-u strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak. Przewaga Śląska - zwłaszcza w drugiej połowie - nie podlegała dyskusji, a dwubramkowa przegrana jest dla lubinian najniższym wymiarem kary.

2019-02-25 20:25 Autor: Artur Gołdyn
Czas na derby! Śląsk chce wziąć rewanż na Zagłębiu Lubin
0

Jesienią 2018 r. Zagłębie Lubin upokorzyło Śląsk Wrocław jak od dawna mało kto. W Lubinie “Miedziowi” pokonali wrocławian aż 4:0, a po tym meczu niektórzy kibice Śląska niemalże płonęli ze wstydu. Teraz przyszedł czas na drugie spotkanie obu zespołów w tym sezonie. Śląsk chce się zrewanżować, ale zanosi się na to, że we Wrocławiu Zagłębie wysoko zawiesi mu poprzeczkę.

2019-02-24 10:26 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Krzysztof Mączyński: Odpowiemy na pytania na murawie
0

- Przed meczem możemy zakładać różne scenariusze, ale tylko na murawie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania - mówi przed poniedziałkowym meczem Śląska z Zagłębiem Lubin pomocnik WKS-u Krzysztof Mączyński.

2019-02-22 16:15 Autor: Aleksander Hutyra