zamknij

Wideo

Dziękuję, nie słodzę. Wojciech Błoński (odc.2)

Wojciech Błoński – radny miejski i dyrektor sportowy piłkarskiego Śląska Wrocław jest gościem kolejnego wydania programu „Dziękuję, nie słodzę”. Odpowiedzialny m.in. za politykę transferową przy Oporowskiej Błoński, zadeklarował że w tym sezonie Śląsk będzie walczył o mistrzostwo Polski i europejskie puchary. W programie poruszony został również temat niskiej frekwencji na meczach Śląska oraz kulisy transferu Bence Mervo. 

2016-08-02 Autor: red

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~Kara Ber 2016-08-03 08:56:42

    Gratulacje . tego brakuje w portalach. żywe słowo o tym o czym ekscytują się mlodzi ludzie. sport i ukochany klub.

    1 0
  • ~WroWro 2016-10-20 11:33:07

    Żeby byli ludzie na stadionie to wykopcie tych "wszechmogących" kiboli co się panoszą - ćwierćinteligentów, z którymi nikt się nie bedzie utożsamiał . Żeby była społeczność - "nasz klub, utożsamianie się z klubem" to musi być jakaś jedność, a ani normalni wrocławianie, ani tym bardziej sponsorzy nie będą się utożsamiać z idiotami. A Wy chcecie całe rodziny na stadionie mieć, śmiech. Tego się nie robi namawiając "kochajcie nas", tylko wypieprzając bydło i torując drogę normalnym ludziom na stadion.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Jaką nazwę powinien nosić skwer przy Zakładzie Karnym przy ul. Kleczkowskiej?
Oddanych głosów: 458