zamknij

Wiadomości

33 osoby poszkodowane w zderzeniu tramwajów na Legnickiej (zdjęcia, film)

2011-11-04, Autor: js, bk
21 rannych i kolejne 9 lżej poszkodowanych. Do tego trzy zniszczone tramwaje, w tym nowa Skoda 19T tramwaju Plus. To efekt porannego wypadku na ulicy Legnickiej na wysokości centrum handlowego Magnolia.

Reklama

Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 na ulicy Legnickiej przy centrum Magnolia. Rozpędzony tramwaj 33plus nie wyhamował i uderzył w oczekującą na postój “10”, ta natomiast wbiła się w stojącą przed nią “20”.

W ciągu pierwszych kilkunastu minut do szpitali trafiło 17 najciężej poszkodowanych. Znalazł się wśród nich pasażer “10”, którego siła uderzenia wepchnęła pod fotel. Zakleszczonego mężczyznę z otwartym złamaniem nogi strażacy musieli uwalniać z pomocą nożyc hydraulicznych.



Poszkodowany doznał złamania otwartego nogi i podobnie jak 10 innych osób, w tym motorniczy tramwaju 33plus, został odwieziony do szpitala. Jak informują strażacy, większość obrażeń pasażerów dotyczy urazów kręgosłupa oraz złamań kończyn (głównie nóg). Pozostałe osoby zostały opatrzone na miejscu lub po krótkiej obserwacji mają zostać wypuszczone do domu.



Przyczyny jeszcze nieznane

Świadkowie twierdzą, że kierowca tramwaju 33Plus jechał z nadmierną prędkością. Prawdopodobnie oślepiło go słonce i niewłaściwie ocenił odległość od poprzedzających go pojazdów.
Według części z nich przyczyną zdarzenia mogła być także chwilowa przerwa w dostawie prądu, która uniemożliwiła motorniczemu hamowanie.
- W tramwajach jest tzw. hamulec szynowy. Powinien zadziałać w momencie odcięcia dopływu prądu. Pytanie czy sytem w Skodzie wyłapał ten moment i je załączył – mówi Mateusz Niedziela z Wrocławskiego Forum Komunikacyjnego. - Motorniczy też ma możliwość ich włączenia, jednak w Skodach 19T jest on umieszczony na panelu dotykowym, więc możliwe, że nawet jeżeli motorniczy go wcisnął to nie zadziałało. Albo po prostu mimo użycia hamulców szynowych tramwaj wpadł w poślizg, co jest bardzo częste jesienią i zgodnie z prawem fizyki sunął po torowisku. Od razu zaznaczam, nie wierzę w winę motorniczego! Zanika napięcia to zaniechanie ze strony władz. Tym bardziej, że dzieje się to od sierpnia – dodaje.

Zdaniem MPK nie jest wcale takie oczywiste, że prądu nie było.
- W tej chwili o przyczynach trudno rozmawiać, bo nie wszystko jeszcze wiemy. Jednak z tego, że w chwilę wcześniej z tego przystanku ruszył tramwaj można wnioskować, że nie było przerw w dostawie prądu. Motorniczy, który został poszkodowany, zdążył tylko powiedzieć, że nic nie pamięta – mówi Janusz Krzeszowski z MPK.

- Mogę sobie wyobrazić awarię tramwaju, skoro psują się samoloty i nie udaje się opuścić podwozia, ale nie powinno być tak, że brak prądu uniemożliwia hamowanie. W tej chwili mamy za mało danych by rozstrzygnąć co się stało – twierdzi Igor Gisterek z Zakładu Infrastruktury Transportu Szynowego Instytutu Inżynierii Lądowej Politechniki Wrocławskiej. - Jeśli motorniczy nic nie pamięta to musimy poczekać na zapis czarnych skrzynek – dodaje.

Na miejscu są już biegli, którzy na podstawie czarnych skrzynek mają ustalić, jak doszło do wypadku. Wyniki badań dostanie prokuratura.

Zobacz zdjęcia z wypadku na Legnickiej!

Przed godziną 9.00 ulica Legnicka w stronę centrum była poważnie zakorkowana. Część z wozów strażackich i karetek zajmowało bowiem jeden pas jezdni. Obecnie trasa jest już całkowicie przejezdna. Dla pasażerów podróżujących z zachodu miasta do centrum przygotowano autobusy zastępcze kursujące z Pilczyc do Dolmedu. Na pozostałych odcinkach trasy (Pilczyce-Leśnica, Dolmed-centrum) kursują tramwaje.





Ruch tramwajowy na Legnickiej został wznowiony ok 12.20.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (36):
  • ~Jarek- 2011-11-04
    11:08:30

    0 0

    Za dużo tych wypadków, ktoś musi ponieść odpowiedzialność
    http://www.wykop.pl/ramka/932645/duzo-wypadkow-tramwajowych-we-wroclawiu-prezes-mkp-do-dymisji/

  • ~anty-DUDU 2011-11-04
    11:18:44

    0 0

    No proszę. MINUSY faktycznie jeżdżą DYNAMICZNIE... Skody z Dudusiem i CAŁYM magistratem: DO WYMIANY !!!

  • ~Piotr 2011-11-04
    11:25:13

    0 0

    liczba wypadkow MPK we Wroclawiu w ciagu ostatniego pol roku bardzo zacheca do korzystania z KZ... zwlaszcza tramwaje jakby nie bardzo byly posluszne.

  • ~Maciej 2011-11-04
    11:37:12

    0 0

    Brak prądu nie ma wpływu na chamowanie Skód, bo ta może chamować na akumulatorach i ogólnie ma bardzo dobry system chamowania. Za to brak prądu mógł nagle zatrzymać 10-tkę, co mogło mocno zaskoczyć motorniczego Skody.

  • ~wrocman 2011-11-04
    11:40:50

    0 0

    To musiało się tak skończyć. Braki w dostawie prądu, afera z rozlanym smarem na szynach, którą nikt się nie przejął itd - z tych powodów jeżdżę autem. Może nie taniej, ale wygodniej, szybciej i jak się okazuje bezpieczniej.

  • ~jan 2011-11-04
    11:50:09

    0 0

    O czym to wczoraj pisaliście i o czym to trąbiliście? Czyżby o tym, że MPK to najbezpieczniejszy środek transportu w mieście? Gratulacje dla MPK z całego serca. Te 21 osób z pewnością też to docenia.

  • ~Adam 2011-11-04
    11:53:45

    0 0

    Najniebezpieczniejszym środkiem transportu jest samochód i jakoś Wam to nie przeszkada z nich korzystać.

  • ~elgreco 2011-11-04
    12:00:03

    0 0

    Jeżeli wypadek naprawde spowodowany brakiem prądu, to za to muszą wylecieć osoby odpowiedzialne i stanąć pod sądem. Chodzi mi o Adamskiego i Komara!

  • ~ 2011-11-04
    12:10:13

    0 0

    sprawę zbada prokuratura na podstawie zapisu czarnych skrzynek

  • ~elgreco 2011-11-04
    12:23:16

    0 0

    A w czarnych skrzynkach jest zapisane, kto doprowadził do tego niebezpiecznego stanu, że w każdej chwili może prądu zabraknąć i tramwaje nie mogą wyhamować? Chodzi o to, żeby nie wskazać na ofiarę w postaci maszynisty, tylko wżąć się za tych, którzy kierują komunikacją w tym mieście, i doprowadzają to jej upadku i do niebezpieczeństwa.

    (Wszystkie te moje wypowiedzi pod warunkiem, że się okaże że to przez brak prądu albo inną techniczną usterkę z wyniku zaniedbania)

  • ~ 2011-11-04
    12:35:28

    0 0

    co ma tutaj brak prądu do rzeczy?? Skoda ma akumulatory!!! Zapierdzielał ile wlezie, może rzeczywiście słońce go oślepiło i mamy tego skutek. Wszyscy motorniczy obowiązkowo powinni teraz zostać poddani ponownym kursom bo to co ostatnio się dzieje to strach tramwajami jeździć. I brak prądu nie ma nic tutaj do rzeczy więc sorry malkontenci ale nie zwalicie nic tutaj na dutka

  • ~ricco 2011-11-04
    12:56:40

    0 0

    [wpis został usunięty za naruszenie regulaminu]

  • ~General 2011-11-04
    12:58:20

    0 0

    redakcji gratulujemy szybkości działania ;)

  • ~fanatyk 2011-11-04
    12:59:37

    0 0

    ja tam wolę autem się poruszać z mpk nie korzystam już 3 rok

  • ~ 2011-11-04
    13:05:08

    0 0

    co to w ogóle ma znaczyć: "nie ma prądu nie ma hamowania"??!! to jak elektrownia padnie to wszystkie tramwaje w siebie wjadą?? Przecież to skandal aby w tramwajach hamowanie było uzależnione od prądu! Może w pociągach też tak jest i tam niby nie ma zaników zasilania?

  • ~havranek 2011-11-04
    13:28:04

    0 0

    @Gość 13:05 Gratuluję trzeźwości umysłu skoro nie widzisz różnicy pomiędzy pociągiem a tramwajem. Tramwaj ma tylko układ elektryczny, innego nie ma. W pociągu są również układy pneumatyczne. Poza tym to nie jest tak, że w tramwaju bez prądu nie ma hamulców. One są, ale działają wolniej i słabiej.

  • ~ricco 2011-11-04
    15:44:35

    0 0

    I do tego kolejne wykolejenie na Piotra Skargi. I niech nikt nie próbuje wmawiac , że to motorniczowie nie sa winni.

  • ~gów... prawda 2011-11-04
    16:09:51

    0 0

    Bardzo mi się panie Bartku podoba te ujęcie Tramwaj Plus wali w tramwaj z reklamą Stadionu... Lepszego zdjęcia nie widziałem - dwie poronione inwestycje Wrocławia. Czy pan prokurator przestanie się bać i weźmie się za rządzącą ekipe? Osoby są na poczekaniu Dutkiewicz, Adamski i spółka bo to oni nie pomyśleli i wydali w śmieci nasze publiczne pieniądze!!! Podkreślam grube miliony. I co pociotki pokroju naszego Słoneczka Miejskiego? Tomasz Sz i reszta miała - racje

  • ~ 2011-11-04
    16:14:19

    0 0

    Dootkiewicz pierszy powinien iść do pierdla bo to dzięki jego ślepemu pędowi do rozgłosu wprowadzono T+ bez przygotowania infrastruktury, byle się pokazać tylko.........i zdążyć na jakieś tam imprezy....żenada, do tego ciągłę oszczędności i cięcia wszędzie....ciekawe co będzie jak się wkońcu most Chrobrego albo pęgowski zawali - tez będą durne pytania o przyczyny????mam nadzieje że ktoś się wreszcie temu magistratowi do tyłka dobierze i skończy się cwaniacwo obecnego prezydenta........

  • ~wroclawianin 2011-11-04
    16:26:23

    0 0

    lata zaniedbań teraz wychodzą... no brawo panie Dutkiewicz, jesteś głupi jak but z lewej nogi.

  • ~ 2011-11-04
    17:20:13

    0 0

    no tak w końcu to dutkiewicz jechał tym tramwajem, nie zauważył na prostej drodze tramwaju i przypieprzył w niego. jakie zaniedbania tutaj niby są?? chyba, że w wyszkoleniu motorniczych. Skody mają akumulatory i zanik prądu im nie straszny. Szczekacze do budy

  • ~tomek 2011-11-04
    17:35:50

    0 0

    Zaniedbania - chłopie oceń sam co powiedział Dutkiewicz i jak to się ma do rzeczywistości...a później pitol To jego słowa:http://www.photoblog.pl/kiewas/46693435/konstal-102na-2072-awaryjny.html DLA MNIE KŁAMCĄ i ŚCIEMNIACZEM - byle zostać prezydentem i utrzymywać dalej swoich kolesi w spółkach!!!

  • ~jeddd 2011-11-04
    18:03:58

    0 0

    W najgorszym wypadku Dudu pociągnie do odpowiedzialności obecnego prezesa MPK, ale sam zostanie czysty, i nie będzie miało żadnego znaczenie to, że obecny prezez nie podpisywał przetargów na skody, na remonty torowisk czy cały tramwaj Plus. Za wszystko to odpowiada poprzedni prezes. a teraz pewnie Dudu jako wielki zbawca i obrońca mieszkańców przykładnie ukarze prezesa, który ledwo co zaczął pracę.

  • ~Maciej 2011-11-04
    18:14:22

    0 0

    Polacy się uczą na błędach tak więc miejmy nadzieję, że dojdzie do zmian na lepsze. Pewnym jest, że to nie brak dostawy prądu jest powodem wypadku, bo po wyłączeniu automatycznie wszystkim tramwajom włącza sie hamulec.

  • ~Maciej 2011-11-04
    18:15:37

    0 0

    Polacy się uczą na błędach tak więc miejmy nadzieję, że dojdzie do zmian na lepsze. Pewnym jest, że to nie brak dostawy prądu jest powodem wypadku, bo po wyłączeniu automatycznie wszystkim tramwajom włącza sie hamulec.

    Wroclawianin-> Mam nadzieję, że zostaniesz prostaku pozwany za obrazę na forum prezydenta naszego miasta.

  • ~ 2011-11-04
    18:37:37

    0 0

    szkoda na to już komentarza. niechlujstwo, prowizora, tramwaje plus - w końcu się to wszystko zemściło. współczuję tym ludziom którzy zostali poszkodowani w tej tragedii. codziennie widzę na tej trasie jazdę "stadną" kilku linii naraz.

  • ~Wro71 2011-11-04
    19:19:13

    0 0

    @Maciej: Po pierwsze, nie mydl oczu pisząc "Polacy uczą się na błędach". Owi "Polacy" to we wrocławskich realiach konkretne osoby - te, o których od dawna mówi się, że komunikacją zbiorową zarządzają wyjątkowo niekompetnetnie. Po drugie, jeśli już uczą się na błędach, to po ilu nauczą się wreszcie ci, którzy odpowiadają za zbiorkom? Jedna Skoda poszła w drzazgi kilka dni temu (a wraz z nią inny tramwaj). Dziś w drzazgi poszły trzy, w tym skoda. Do tego wozy wykoleiły się na Piotra Skargi i Grabiszyńskiej. Takie nowiny zdarzają się niemal codziennie. Jak długo jeszcze, zanim do kogoś w końcu dotrze, że zamiast komunikacji miejskiej mamy syf? A swoją pewność co do tego, że prądu nie zabrakło, zachowaj do "1 z 10". Prokurator i komisja wypadkowa się tym zajmie.

  • ~Wro71 2011-11-04
    19:23:50

    0 0

    @Maciej raz jeszcze: Idź teraz do szpitali i powiedz ofiarom wypadku dzisiejszego, że masz nadzieję, że będzie lepiej. Że są przypadkowymi, ale potrzebnymi ofiarami na drodze wrocławskiego dynamizmu. I wręcz im pocztówki Rafała na pamiątkę, najlepiej te, gdy w białej todze chodził i zaklinał Odrę, żeby miasta nie zalała.

  • ~ 2011-11-04
    19:40:36

    0 0

    Dokładnie to 3 składy hamują po wyłączeniu prądu: są to 2601+2602, 2603+2604 i 2474+... Reszta NIE HAMUJE W ТЕЈ SYTUACJI!!! Ale miłośnicy Rafała i Krzeszowski wiedzą lepiej.

  • ~ja 2011-11-04
    20:38:18

    0 0

    To kolejny powód żeby nie korzystać z MPK.Jest przeładowana,niebezpieczna,niepunktualna,brudna i nie kursuje wcześnie rano i późnym wieczorem/kolejność przypadkowa/

  • ~Maciej 2011-11-05
    08:46:57

    0 0

    Wszystkie Skody chamują po utracie stałego zasilania.

  • ~ 2011-11-05
    10:03:47

    0 0

    w Skodzie mamy jeszcze taki OGROMNY "guzik" awaryjnego hamowania. BTW a co z czuwakiem? Czyżby motorniczy zapomniał o jego istnieniu

  • ~motornizy 2011-11-05
    10:13:29

    0 0

    nie hamują.

  • ~SPARTANIN 2011-11-05
    14:25:59

    0 0

    SPARTA WROCŁAW A IJA I JA O, A I JA I JA O!!!!!!!!!!!

  • ~kwaskowy zapach 2011-11-06
    08:30:54

    0 0

    Na naszą prokuraturę za bardzo bym nie liczył. wystarczy przypomnieć sobie, jak ukręcono łeb sprawie Dawida Jackiewicza pod koniec 2008 r. - nie przedstawiwszy nawet zarzutów (!). Nie wiem kto rozpatruje (lub rozpatrywał) przypadek Jasia Żarskiego, ale jeśli to panowie z Podwala to też o wynik można być spokojnym. Nihil novi sub sole.

  • ~ 2011-11-06
    11:59:37

    0 0

    Przekleję wypowiedź motorowego z MPK. Który jest dla mnie większym autorytetem jeśli chodzi oi prowadzenie tramwaju niż Zbyszek Komar, Krzeszowski i Korzeniowska razem wzięci:
    "Musimy przyjąć założenie, że akumulatory masz sprawne (inaczej motorniczy do zastrzelenia, jak wyjedzie z pustymi celami ). Brak wysokiego napięcia w sieci nie powoduje samoczynnego załączenia żadnych hamulców w żadnym typie wagonu. Do dyspozycji masz wszystkie rodzaje hamulców i są normalnie uruchamiane przez motorniczego. Zarówno cewki luzowników, jak i szynowe zasilane są niskim napięciem (40V) i dopiero po zaniku tego napięcia hamulce szczękowe zaciskają się na II stopniu. Dlatego tak ważne są sprawne akumulatory, bowiem zanik niskiego napięcia (przy braku wysokiego) powoduje, że oprócz braku zasilania szynowych, nie ma również sterowania, a co za tym idzie - nie można załączyć hamowania podstawowego. Czyli prowadzimy kupę złomu i patrzymy co się stanie (przeżycie dość ekstremalne ).
    Słabość układu, o którym pisze Borek, wynika z bardzo dużego poboru prądu z akumulatorów, a co za tym idzie - wydłużone hamowanie. Dlatego nie warto jeżdżić na "zapałki"

    Oczywiście, jak zwykle, muszą być wyjątki :
    2474+1, 2602+1, 2604+1 przy braku wysokiego samoczynie załączają hamowanie awaryjne (wada prototypów)".

    Amen. Skody również nie hamują automatycznie.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy 15 tysięcy złotych kary za zarażenie kolegi z pracy to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 69