Na sygnale

4 osoby trafiły do szpitala po pożarze w bloku przy Kościuszki

2012-11-19, Autor: jg
Niemal w samo południe w poniedziałek doszło do groźnego pożaru w jednym z bloków przy ulicy Kościuszki. Cztery osoby są w szpitalu.

Reklama

Jak przekazują wrocławscy strażacy pożar wybuchł w jednym z mieszkań w budynku przy ulicy Kościuszki 188. Najpierw ogień pojawił się w łazience, po czym stopniowo zaczął opanowywać przedpokój. Straży pożarnej udało się już opanować zagrożenie. Na miejscu pojawiły się aż cztery zastępy.


Do jednego z wrocławskich szpitali przewieziono cztery osoby. To dwójka dorosłych i dwójka dzieci, którzy skarżyli się na objawienia przypominające zatrucie czadem. W szpitalu przebywają jednak na obserwacji, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz policjanci będą wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia i dokładnie zbadają okoliczności. Na razie nie ma informacji, co mogło być najbardziej prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~sacre 2012-11-19
  13:51:56

  0 0

  "Do jednego z wrocławskich szpitali przewieziono cztery osoby. To dwójka dorosłych i dwójka dzieci, którzy skarżyli się na objawienia"


  Po objawieniach z reguły jest się beatyfikowanyn :)

 • ~Etocki 2012-11-19
  14:32:52

  0 0

  Będzie miał Wrocław swoich świętych z pożaru cudownie ocalałych :)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.