Sport

7 tysięcy nadanych numerów na 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton! [VIDEO]

2017-01-17, Autor: prochu
Piąta edycja wrocławskiego nocnego półmaratonu, który odbędzie się w czerwcu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dwa tygodnie po rozpoczęciu zapisów zgłoszenia do biegu dokonało już ponad siedem tysięcy osób!

Reklama

Na ten moment zapisało się już ponad 7400 biegaczy, a liczba ta wzrasta każdego dnia. Warto dodać, że obecny próg cenowy (80 złotych za pakiet startowy) obowiązuje jedynie do 8000. zgłoszonego uczestnika. Pozostałych obowiązywać będzie opłata w wysokości 100 złotych. Limit osób, które wezmą udział w biegu wynosi 11 tysięcy. Więcej informacji na stronie organizatora
 
Od początku roku trwają też zapisy na jubileuszową, 35. edycję Wrocław Maratonu. Do tego biegu w dwóch pierwszych tygodniach zgłosiło się ponad 1600 osób, co także jest imponującym wynikiem,
 
Retro zaproszenie na 5. PKO Nocny Półmaraton Wrocław
 
Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Trzonolinowiec powinien zostać wpisany do rejestru zabytków?
Oddanych głosów: 47