Kultura

„Porcelana inaczej” w Galerii BWA

12 lutego w Galeria Szkła i Ceramiki BWA odbędzie się wernisaż wystawy „Porcelana inaczej” kończący 33. sympozjum pod tym samym tytułem.

Reklama

Tegoroczny finał sympozjum „Porcelana Inaczej" już po raz drugi odbędzie się w Galerii Szkła i Ceramiki BWA. W tym roku lista zaproszonych gości obejmie tak wyjątkowych zagranicznych twórców jak Susan Nemeth, Satoru i Kayoko Hoshino, czy Michael Flynn.

 

Tak jak przed rokiem, tak i teraz kuratorem wydarzenia jest Monika Patuszyńska, która odświeżyła ideę sympozjum, akcentując w nim najbardziej aktualne ceramiczne trendy.

 

Pracę zaprezentowane podczas tego finału oscylują pomiędzy figuratywną abstrakcją, a koncepcyjnym podejściem, jak w przypadku prac Olafa Brzeskiego. Międzynarodowy i selektywny charakter wydarzenia zapewnia najwyższą jakość prezentacji.

 

Artyści:

Monika Patuszyńska (PL)

Alicja Patanowska (PL)

Bartek Mejor (PL)

Kamila Szczęsna (PL/USA)

InSook Park (AUT)

Kayoko Hoshino (JP)

Satoru Hoshino (JP)

Michał Puszczyński (PL)
Norio Shibata (JP)

Olaf Brzeski (PL)

Susan Nemeth (UK)

oraz gościnnie Ryszard Klimas (Lapp Insulators)

 

Wernisaż rozpocznie się o godz. 18.00.

 

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Jacek Sutryk powinien zrezygnować ze startu w wyborach prezydenta Wrocławia?Oddanych głosów: 686