Wiadomości

9 kandydatów na prezydenta Wrocławia wspólnie apeluje o...

2014-11-14, Autor: red
W liście przesłanym do naszej redakcji, niemal wszyscy ubiegający się o stanowisko włodarza naszego miasta zwracają się do mieszkańców z prośbą o wzięcie udziału w niedzielnych wyborach samorządowych. Jest to wspólna inicjatywa dziewięciu kandydatów na prezydenta Wrocławia.

Reklama

Szanowny Państwo, Drodzy Mieszkańcy Wrocławia,

zbliżają się wybory samorządowe: 16 listopada 2014 zdecydujemy, kto w naszym imieniu będzie podejmował decyzje, które wpływają na codzienne życie we Wrocławiu. To samorząd właśnie decyduje o szkołach, żłobkach, przedszkolach, komunikacji, drogach, śmieciach, parkach i placach zabaw. Nie robi tego ani Parlament Europejski, ani Sejm czy Senat.

 

 

Dlatego skorzystajcie Państwo z możliwości wyboru, jaką macie w tym dniu. Zachęcamy do licznego udziału w wyborach samorządowych. Tylko w ten sposób możecie pozytywnie wpływać na poprawianie standardów lokalnej polityki.

 

Serdecznie pozdrawiamy

Aldona Wiktorska-Święcka

Tomasz Owczarek

Mirosława Stachowiak-Różecka

Waldemar Bednarz

Emil Antoniszyn

Robert Bogusławski

Robert Maurer

Konrad Rychlewski

Robert Winnicki

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~hwila 2014-11-14
  11:52:53

  0 4

  pojde i zaglosuje

  dam glos na osobe nie z partii , ktora jkest mi blizsza, ale z partii ktora ma najwieksze szanse aby byc w 2 turze z d,,

 • ~Kuba 2014-11-14
  12:25:29

  0 2

  Tylko jeden kandydat się nie podpisał, ale jemu akurat jak najmniejsza frekwencja pasuje. Z resztą ogólnie mało go interesuje opinia społeczeństwa na cokolwiek.

 • ~zmiany 2014-11-14
  17:31:24

  2 0

  Postaw krzyżyk na sprawdzonego prezydenta. Nigdy cie nie zawiódł. I tym razem, nazajutrz po wygranych wyborach, odda ci co mu dałeś - postawi na tobie krzyżyk. To się nazywa dotrzymywanie obietnic wyborczych.
  Pora postawić gdzie indziej krzyżyk i sprawdzić, jak zadziała.

 • ~shrek 2014-11-14
  23:45:59

  1 0

  Tylko bonzo platformerski Rafał z Mikstatu olał wyborców. Proponuję żeby wyborcy zrobili tak samo i olali kumpla ubeka Baumana.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.