Reklama

18-latka wjechała autem do Odry. Nie miała prawa jazdy

14/08/2024 07:45

Około godz. 1.30 w nocy u nabrzeży Janówka we Wrocławiu samochód osobowy wpadł do Odry. 18-latka bez prawa jazdy, wjechała wprost do rzeki. Zarówno ona, jak i 19-letni pasażer, zdołali sami wydostać się na brzeg.

- Do zdarzenia doszło przy ul. Janowskiej. Kierująca autem 18-latka straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do Odry. Razem z nią podróżował 19-letni mężczyzna. Na miejsce udały się odpowiednie służby - mówi Mateusz Ziętek z biura prasowego wrocławskiej policji. - Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak ustaliliśmy, 18-latka nie miała prawa jazdy, prowadziła pojazd bez uprawnień. 


18-latka i 19-latek opuścili pojazd o własnych siłach i weszli na dach samochodu, po czym wydostali się na brzeg. Auto zatonęło 5 metrów dalej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości