Na sygnale
Alarm w policji odwołany. Koniec poszukiwań zaginionej 14-latki
Ilustracyje/archiwum
We wtorek wieczorem rozpoczęły się poszukiwania zaginionej 14-latki. Matka dziewczyny przekazała policjantom, że dziewczyna może potrzebować pomocy.
We wtorkowy wieczór policjanci otrzymali zgłoszenie od matki 14-letniej wrocławianki, która była zaniepokojona tym, że jej córka nie wróciła do domu. Nastolatka ostatni raz była widziana w rejonie placu Grunwaldzkiego i mogła potrzebować pomocy.
W miejscowej jednostce policji ogłoszono alarm. W poszukiwania dziewczyny zaangażowali się także funkcjonariusze z innych jednostek i komórek Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, Oddział Prewencji Policji we Wrocławiu, a także specjalistyczne jednostki ratownicze oraz straż pożarna.
Policjanci ze Śródmieścia odnaleźli 14-latkę po godz. pierwszej w nocy. – Na szczęście nastolatce nic się nie stało, była cała i zdrowia, a jej życiu nie zagrażało już niebezpieczeństwo. Mieszkanka Wrocławia została otoczona profesjonalną opieką – informuje zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Zobacz także
Tagi: zaginiona, alarm, poszukiwania, zaginiona nastolatka, zagnęła 14-latka, finał poszukiwań, finał poszukiwań nastolatki, 14-latka odnaleziona, zaginiona wrocław
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Dramat pod Wrocławiem. Mężczyzna spadł z wieży widokowej
26296 -
Policjanci zajrzeli do majtek młodego człowieka. Oniemieli, gdy zobaczyli co jest w środku
22765 -
Wrocław: Potężne słupy runęły z ciężarówki na przejście dla pieszych
21006 -
Karambol na A4 pod Wrocławiem. Wśród rannych są dzieci
18200 -
Wrocław: Wypadek tramwaju i autobusu. Duże skrzyżowanie zablokowane
17599
Najczęściej komentowane
-
Wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Droga była zablokowana, są ranni
1 -
Groźny wyciek substancji ropopochodnej. Droga zamknięta w centrum Wrocławia
1 -
Naćpany kierowca prowokował policyjne pościgi. Wpadł do czołowym zderzeniu
1 -
Wypadek na przejściu dla pieszych. Koło Orlenu kobieta wpadła pod ciężarówkę
1 -
Dramat pod Wrocławiem. Mężczyzna spadł z wieży widokowej
1
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert