Nie przegap

Aleja Wielkiej Wyspy zamknięta, bo gra w reklamie. Jeździ po niej bolid, ochrona siłą zasłania telefony

2024-05-27, Autor: g

W poniedziałek od rana do godz. 13 dla ruchu zamknięta była Aleja Wielkiej Wyspy we Wrocławiu. Droga grała w reklamie. Jeździł po niej bolid Formuły I. Wrocławian, którzy chcieli to zobaczyć, ochrona najpierw straszyła wysokimi karami, a potem siłą zaczęła zasłaniać telefony.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Aby na drodze nie tworzyły się korki, zamknięto ją dla ruchu. Ochrona nie wpuszcza na aleję także pieszych - zablokowane są wszystkie chodniki prowadzące na Most Olimpijski. Wrocławian, którzy próbowali robić zdjęcia, ochroniarze straszą karą w wysokości pół miliona złotych.

Na pustej alei sceny do swojej reklamy nagrywała firma Red Bull - to jej marka widoczna jest na wyścigowym samochodzie. Choć Aleja Wielkiej Wyspy zamknięta jest już od 9 rano, bolid dojechał tutaj dopiero grubo po godz. 11. Wcześniej sceny do filmu reklamowego nagrywane były m.in. na wrocławskim Rynku oraz na Stadionie Olimpijskim.

Realizacja zdjęć zakończyła się o godz. 13.20. Aleja Wielkiej Wyspy jest już otwarta dla ruchu.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

Oceń publikację: + 1 + 12 - 1 - 68

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~marianjebudu 2024-05-27
  13:46:46

  30 2

  Mariuszki z ochrony myślą że coś mogą śmiechu warte. Mi by było wstyd tak pajacować za 15 zł na godzinę. Jak zwykle jedynym pełnosprawnym z tej ochrony był pies?

 • ~michu 2024-05-28
  17:51:14

  4 3

  Niezła żenada. Zakładam, że bolid jest elektryczny. Choćby tyle. Tak się bawią bogaci, a plebs ma kupować pompy ciepła za kredyty bo gaz jest brudny

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.