Arkadiusz Rusin: Szybko zapominamy o zwycięstwie i gramy dalej

2018-02-26, Autor: prochu

Ślęza Wrocław w niedzielę rozegrała mecz dwóch różnych połówek. W pierwszej części starcia z Basketem 90 Gdynia dominowała, a w drugiej radziła sobie już nieco gorzej. Ostatecznie jednak mistrzynie Polski zwyciężyły 87:83. - Cieszymy się z wygranej, bo to było ważne spotkania. Dopisujemy dwa punkty i szybko zapominamy, bo w środę kolejne spotkanie - mówił po meczu szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

Arkadiusz Rusin (trener Ślęzy Wrocław): Przeciwniczkom należą się gratulacje. Oba zespoły stworzyły dobre widowisko, zwłaszcza w ofensywie. Można mieć zastrzeżenia do gry w obronie Basketu w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie nasza obrona też nie funkcjonowała tak, jak należy. W ataku było wiele indywidualności i czasami ciężko było wybronić akcje jeden na jeden. My się cieszymy, bo to było dla nas ważne spotkanie. Jesteśmy w rytmie meczowym, gramy co trzy dni. Dopisujemy dwa punkty i szybko zapominamy, bo w środę kolejne spotkania.

Kourtney Treffers (Ślęza Wrocław): Gratulacje dla zespołu z Gdyni, bo zagrał przeciwko nam twarde spotkanie. W pierwszej połowie grałyśmy bardzo agresywnie. W drugiej już tak dobrze nie było, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Jestem dumna z zespołu, czekamy na kolejne spotkanie.

Kolejne spotkanie Ślęzy Wrocław już w środę (28 lutego) - mistrzynie Polski podejmą w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec. Początek meczu o godzinie 18, a bilety są już w sprzedaży.