Reklama

Autokar spadł z wiaduktu na autostradzie A4. Kierowca nie żyje

Nie udało się uratować życia 60-letniego kierowcy autokaru, który w nocy z piątku na sobotę na dolnośląskim odcinku autostrady A4 spadł z wiaduktu. Do wypadku doszło na 3. kilometrze autostrady, tuż przy niemieckiej granicy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU

 

Jadący w kierunku granicy kierowca autokaru stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy ppas ruchu, przebił bariery i spadł z wiaduktu z wysokości około 10 metrów. W autokarze nie było pasażerów. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że pojazdem podróżował jedynie kierowca - przekazali strażacy ze Zgorzelca.

 

 

- Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ustabilizowaniu pojazdu, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej w celu oceny jej stanu przez ratowników, a następnie na jej ewakuacji - dodała straż. Ratownicy przetransportowali rannego kierowcę do szpitala. W niedzielę przekazamo inforomację, że mężczyzna zmarł.

Reklama

 

 

 

 


 

 

 


g

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2024 18:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości