zamknij

Na sygnale

Awantura na Stabłowicach o mały włos nie skończyła się tragicznie. A poszło o... komputer

2020-01-27, Autor: mgo

Interwencja policji na wrocławskich Stabłowicach. Rodzinna awantura o dostęp do komputera sprawiła, że nastolatek zamknął się w łazience i próbował odebrać sobie życie. 

Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław–Leśnica uratowali młodego chłopaka, który targnął się na swoje życie po domowej kłótni. Wezwała ich jego matka, informując, że nastolatek zamknął się w łazience po tym, jak dostał zakaz korzystania z komputera. Według kobiety jej syn jest od niego uzależniony. 

Funkcjonariusze wyważyli drzwi i rozpoczęli sztuczne oddychanie oraz masaż serca. Karetka była w drodze. Po przywróceniu mu oddechu ułożyli go w pozycji bezpiecznej. Chłopak, już przytomny, trafił do szpitala na badania. 

- Matka chłopca po kilku dniach przyszła do komisariatu i podziękowała policjantom za ich skuteczne działania. Zdarzenie to pokazuje, jak niebezpieczne mogą być uzależnienia, zarówno od substancji psychoaktywnych, jak i te behawioralne - mówi Dariusz Rajski z wrocławskiej policji. 

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy we Wrocławiu powinna być ul. 11 listopada?Oddanych głosów: 49